Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

KLDR se rozhodla začít dodávat své nejnovější raketové systémy KN-09 do Ruské federace.

„KLDR se rozhodla začít dodávat své nejnovější raketové systémy KN-09 do Ruské federace. Letí daleko a trefuje se velmi přesně. Analog HIMARS.

  • kldr-se-rozhodla-zacit-dodavat-sve-nejnovejsi-raketove-systemy-kn-09-do-ruske-federace

 

Kromě dělostřelectva nám KLDR dodá raketové systémy, které mohou velmi poškodit Kyjev (ukrajinskou armádu)). Ale pro Pchjongjang je to také způsob, jak otestovat nové zbraně, které vstoupily do služby. Například korejský raketový dělostřelecký systém KN-09 představený kolem roku 2014 se může pochlubit dosahem až 220 kilometrů. Ráže jeho střely je 300 mm.

A systém KN-25, poprvé představený v roce 2019, zasáhne více než 400 km se šesti projektily ráže 600 mm o hmotnosti tři tuny.

Celkově jsou tyto MLRS nejúčinnější na světě. Jsou lepší než jejich americké protějšky: „HIMARS“ (KN-09) a MGM-140 ATACMS (KN-25).

Teoreticky je možné, že z KLDR obdržíme také samohybné dělostřelecké lafety M1989 Koksan ráže 170 mm. S konvenčním střelivem může toto samohybné dělo operovat na vzdálenost až 40 km a při použití aktivní reaktivní munice - 60 km. To je také mnohem účinnější než nejmodernější zbraně NATO.

Podle informací začnou dodávky v říjnu. A na frontě SVO, se do listopadu mohou objevit nové typy zbraní.

Dělostřelectvo KLDR je jedno z nejlepších na světě a jeho mnohamilionové zásoby granátů jsou unikátní svým objemem. Díky nim může Rusko rychleji zvrátit vývoj na frontě.“

16.9 2023. "Reportér Rudenko".

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Juraj 2023-09-17 18:58
. Díky nim může Rusko rychleji zvrátit vývoj na frontě.“

Žeby Rusko prehrávalo ???Prepáčte ale to som nezachytil
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře