Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Užijte si tuto neděli 4. července. Možná je poslední.

Paul Craig Roberts

Ano, opravdu. Čtvrtý červenec už není událostí, kterou by bylo třeba oslavovat. Stal se dnem hanby a výčitek. V tento den vznikla systémově rasistická země, která přinesla otroctví a útlak černochů. Otcové zakladatelé vytvořili ústavu, aby legitimizovali otroctví. Neberte si to jen tak. Chcete-li si potvrdit, že 4. červenec je neslavný den, stačí se podívat do projektu 1619 New York Times, na CNN, NPR, do kritické rasové teorie vyučované v místním školském systému a na univerzitě vašeho syna či dcery nebo se zeptat Kamaly či Bidena.

  • uzijte-si-tuto-nedeli-4-cervence-mozna-je-posledni

 

Dříve byla řešením restituce. Vláda USA měla černochům předat kbelíky plné peněz bílých daňových poplatníků jako odškodnění za pracovní systém, který skončil před 156 lety. Dnes to však nestačí. Restituce sama o sobě nevyřeší problém systémového rasismu, tedy skutečnost, že každý běloch je rasistou na základě barvy pleti. Pokud jste běloch, jste rasista z definice. Tento problém lze vyřešit pouze "odstraněním bělosti".

Pro některé radikály je "odstranění bělosti" míněno doslova. Psychiatrička Aruna Khilananiová se ve svém projevu na Lékařské fakultě Yaleovy univerzity na téma "Psychopatický problém bílé mysli" vyjádřila, jak by na to chtěla jít:

"To je cena za to, že vůbec mluvíme s bělochy. Je to cena vašeho vlastního života, protože vás vysávají. Tam venku nejsou žádná dobrá jablka. Z bílých lidí se mi vaří krev. ...

Představovala jsem si, jak revolverem střelím do hlavy každého bělocha, který se mi připlete do cesty, pohřbím jeho tělo a utřu si zkrvavené ruce, zatímco budu odcházet relativně bez viny a s lehkostí v kroku. Jako bych světu prokázala nějakou zasranou laskavost."

Pro většinu zastánců "odstranění bělošství" však zatím znamená vymazání západní civilizace. Všechny její aspekty. Pomníky mají být odstraněny - a to nejen hrdinům Konfederace, ale také Georgi Washingtonovi, Thomasi Jeffersonovi, Abemu Lincolnovi a zcela jistě i Kryštofu Kolumbovi. Spolu s památníky, mezi něž patří i hřbitovní značky, se objevují i knihy a filmy, například "Gone With The Wind" a podivuhodné příběhy Joela Chandlera Harrise o strýčkovi Remusi a Králičkovi inspirovaných pohádkami černých otroků. Všechno je rasistické a musí pryč. Nedávno zaměstnanci IKEA odešli z práce, protože jim bylo podáváno smažené kuře a meloun, tedy jídla spojená s Jihem, a tudíž rasistická.

Odchod zaměstnanců IKEA ukazuje, jak daleko pokročilo odmítání bělošství. Je to velmi vážná situace. Pokud se běloch brání proti obvinění, že je rasista, je jeho obhajoba považována za důkaz, že je rasista.

Nejdříve je eliminována bělošská kultura. Všechny výdobytky jsou odmítány jako rasistické, včetně americké ústavy. S odstraněním kultury odchází i minulost, a tím i přítomnost a budoucnost. S tím, jak je stále více bělochům vymýván mozek a ztrácejí schopnost vzdorovat své démonizaci, jsou ti, kteří o běloších mluví stejnými slovy jako někteří nacisté o Židech, stále agresivnější a vytahují gilotinu.

Psychoanalytik Donald Moss je připraven a čeká. Prohlašuje, že "bělošství je zhoubný, parazitický stav."

Tak mluvil Lenin o buržoazii a Stalin o kulacích - "zlomit jejich odpor, zlikvidovat je jako třídu".

Jaké je řešení problému bělošství? Fyzické odstranění.

V románu Jeana Raspaila "Tábor svatých" dochází k fyzické likvidaci bělochů všude v Evropě a také v dekadentním poevropštěném Rusku. Bílí lidé přestávají existovat.

Řešením "zhoubné parazitické bělosti" je zpočátku zabíjení. Najde se však jednodušší řešení. Bílým osobám je zakázáno uzavírat sňatky s bílými osobami.

Bílá a černá tvoří čokoládu. A to je cílem americké firemní reklamy. Přesvědčte se sami. (Článek máme přeložený zde na Zvědavci. První část. Druhá část.)

Čokoláda odstraňuje bělost.

Po tisíciletí se malá bílá část světové populace postavila barbarství a vytvořila etnické národy. Britové rozšířili své etnikum do zemí, které se staly Spojenými státy, Kanadou, Austrálií a Novým Zélandem.

Britové a Francouzi rozšířili svou kulturu do Asie a Afriky a angličtina se stala univerzálním jazykem. Španělé a Portugalci rozšířili svůj jazyk a kulturu do Latinské Ameriky.

Nyní se situace obrátila. Celá Evropa ztratila důvěru. Evropané byli poraženi svými vlastními intelektuály a vládami. Nejsou schopni vzdorovat imigrantům-nájezdníkům, kteří je převálcují. Jejich vlády se staví na stranu přistěhovalců-nájezdníků a ne na stranu etnických obyvatel země, ať už jsou to Francouzi, Němci, Italové nebo Skandinávci.

Etničtí Francouzi, jako je Marine Le Penová, a etničtí Němci, kteří se pokoušejí o politické vedení, jsou démonizováni jako "fašisté" a "nacisté", stejně jako Enoch Powell, který brzy viděl budoucnost, stejně jako Jean Raspail. Francouzské a německé etnikum, to, co z něj zbylo, je bez ochrany před imigranty-nájezdníky, kteří převracejí jejich kulturu a jejich místo ve vlastní zemi.

Evropská unie to vítá, stejně jako vedoucí představitelé západoevropských členských zemí. Francouzský prezident, německá kancléřka a švédská vláda zastupují zájmy nebělošských přistěhovaleckých nájezdníků, a nikoli zájmy etnických Francouzů, Němců a Skandinávců.

Britové se snažili ospravedlnit své impérium tím, že jeho členům umožnili přístup k životu ve Velké Británii. Britové pak tuto chybu zdvojnásobili tím, že vstoupili do Evropské unie, a museli tak přijímat kvóty přistěhovalců, kteří nebyli britskými občany. V důsledku toho je dnes Londýn, hlavní město Spojeného království, tvořen pouze 40 % Angličanů. Londýn má muslimského starostu.

Nový Zéland se chystá vrátit část země, kterou vybudovala anglická etnika, původním domorodým obyvatelům. Zdá se, že Austrálie není daleko. Kanadská vláda dává přednost přistěhovalcům tmavé pleti před svými etnickými anglickými obyvateli.

Bílí lidé měli díky svým úspěchům celosvětový vliv. Ztratili však sebedůvěru a nechali se zlikvidovat.

Vzhledem k tomu, že bělošská populace tvoří nepatrné procento světové populace, nebude gilotina fungovat dlouho.

Užijte si neděli, poslední oslavu 4. července. Do příštího roku démonizace bílé civilizace protibělošským režimem Kamaly/Bidena, New York Times, CNN, NPR, amerických korporací, kritické rasové teorie a amerických univerzit postaví 4. červenec mimo zákon jako den hanby, kdy vznikla bílá rasistická země.

zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/07/8767-uzijte-si-tuto-nedeli-4-cervence-mozna-je-posledni.htm#hodnoceni

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře