Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Tucker Carlson o katastrofální situaci ve Spojených státech: Je konec. Země, ve které jste vyrostli, už neexistuje.

"Tucker Carlson o katastrofální situaci ve Spojených státech: Je konec. Země, ve které jste vyrostli, už neexistuje. Brzy bude k nepoznání. Nikdo se nebrání. Uznává ji jen pár lidí. A lidé, kteří nás vedou, to umožňují. Proč to vůdci dovolují? No, aby zničili zemi a změnili demografii. Kdo zde žije, určuje, jaká bude země. Tato země se mění rychleji, než si dokážete představit. Američané jsou nahrazováni.

  • tucker-carlson-o-katastrofalni-situaci-ve-spojenych-statech-je-konec-zeme-ve-ktere-jste-vyrostli-uz-neexistuje

To není konspirační teorie. Je to fakt. V srpnu 2023 převýšila ilegální imigrace ve Spojených státech porodnost. Vznikla celá nová populace. Jen v loňském roce sem jen přes naši jižní hranici nelegálně přišly více než 3 miliony lidí.

Média vám neřeknou, že se to děje, ale když se rozhlédnete kolem sebe, uvidíte to, a nejzřetelněji to vidíte v našich městech, která se rozpadají. Volíme lidi, kteří nás budou chránit. Za to jsou politici placeni. Oni však dělají pravý opak.

Zaprodali nás a zničili to, co vybudovali naši předkové. Podívejte se na naše města. Jsou pekelná. A důvodem je imigrace. Město Chicago bylo v zoufalé situaci ještě předtím, než Joe Biden otevřel hranice. Nyní jsou jeho části prakticky neobyvatelné."

video:
https://vk.com/video-57424472_456317306

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jan 2024-01-25 14:07
USA su a to je smutne jedna zdrogovana a prezrata zem... tlsty ludia... same drogy a hlupaci... ste v pici ako cejkove deti a mozete si za to sami... americania.
Citovat
#2 Hübel 2024-01-24 13:38
Na ja, a podobně jsou různé "změny" dobře patrné i v Česku, samozřejmě jen pro toho, kdo to vidět chce, či na to má, to vidět. Už jejich ikona řekla, že "naše země nevzkvétá" a tehdy jsem si pomyslil, že není pravda, že by satan jen pořád lhal. Dospělo to do situace, kdy pravdiví a laskaví se musí bránit lži a nenávisti, v podstatě uplatňované shora. Když právo systémově rozhodne o tom, že prcičkáři dostávají pouze podmínky a tatínek se zaklekává kvůli roušce, je to fakt špatný.
Citovat
#1 Vlastimil 2024-01-21 22:08
Díky voličům Pávka neomylně spějeme do stejného průšvihu. USA jsou přece náš vzor!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře