Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trump: Britům přerůstá přes hlavu islámský extremismus. USA posilují kontroly letů z království

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Minulý týden se prezident USA Donald Trump nechvalně vyjádřil k Spojenému království Velké Británie a Severního Irska, když řekl, že za tamním nárůstem kriminality stojí především islámští extremisté. Týden na to přichází opatření. Lety z Británie do USA budou podléhat přísnějším bezpečnostním opatřením. A budou velmi přísná.

  • trump-britum-prerusta-pres-hlavu-islamsky-extremismus-usa-posiluji-kontroly-letu-z-kralovstvi

Americká vláda uvedla, že cestujícím na všech letech do USA může být před odletem zpochybněn účel cesty bezpečnostními odborníky. Ostatní mohou být požádáni, aby vyplnili formulář a poskytli další osobní údaje. Ti, kteří z království nepoletí do USA přímým letem, absolvují prohlídku na posledním přestupu. Letecké společnosti již uvedly, že se opatřením přizpůsobí.

Cestující tak při pochybnostech vůbec nemusí odletět. Situace připomíná měsíce po teroristických útocích 11.9.2001. Opatření i prohlášení Trumpa může souviset i s prohlášením šéfa CI5, který řekl, že islámské teroristy nemá tajná služba Británie pod kontrolou a nebezpečí terorismu je tak bezprostřední.

zdroj:http://www.stop-multikulti.cz/trump-britum-prerusta-pres-hlavu-islamsky-extremismus-usa-posiluji-kontroly-letu-z-kralovstvi/

Facebook komentáře