Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Stanné právo je lepší než krvavá občanská válka!

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Americký prezident Donald Trump měl přesně ve 12 hodin místního času dne 2. 12. 2020 neočekávaný projev, který trval 45 minut a mainstreamová média jej přerušovala, vypínala a bojkotovala. To zásadní zaznělo a bylo naznačeno hned v prvních dvou minutách projevu. Je to zásadní vzkaz, který vyplynul z jeho projevu. Donald Trump totiž prohlásil hned v úvodu, že může jít o jeho možná nejdůležitější projev, který kdy učinil. A vzápětí o chvíli později prohlásil, že jako prezident nemá žádnou vyšší povinnost, než hájit zákony a ústavu Spojených států. Proto je podle svých slov připraven a odhodlán chránit americký volební systém, který je nyní atakován a je pod zlovolným útokem.

  • stanne-pravo-je-lepsi-nez-krvava-obcanska-valka
Tyto výroky lze tlumočit pro větší srozumitelnost, jako vymezení práva a povinnosti chránit a hájit ústavnost USA, což prezidentovi umožňuje použít a povolat armádu na ochranu zákona, ústavy a republiky ve chvíli, pokud je v ohrožení. Načasování tohoto projevu, hodina a datum, 12. hodina, 2. prosince 2020, naznačuje okultní rovinu tohoto vystoupení. Donald Trump přednesl nejdůležitější projev svého života a naznačuje, že bude chránit zákony, ústavu a americký volební systém před nepřítelem. Tump tím vyslal odhodlaný vzkaz gen. Flynnovi a hnutí We, The People.
 
Jen pár hodin po Trumpově projevu v Bílém domě vyšel ve Washington Times celostránkový inzerát hnutí We The People, které zastupuje Sidney Powell, aby prezident Trump vyhlásil na území USA rámcově omezené stanné právo a zajistil opakování voleb pod dozorem americké armády!
 
Média mainstreamu odmítala projev přenášet a například CNN úplně přenos ignorovala.  Reakce CNN je naprosto klíčová a dnes se ukazuje, že věděla moc dobře, proč projev nevysílala. Trump o několik hodin předtím v projevu tajemně naznačil, že to zvažuje. V inzerátu je odkaz na americkou historii, kdy prezident Abraham Lincoln nechal armádou zatknout senátory, guvernéry a kongresmany, kteří ohrožovali integritu a bezpečnost voleb a republiky. A včerejší Trumpův projev s jeho výroky o tom, že jako prezident je odhodlán chránit volební systém v USA, nebyl ve skutečnosti určen americké veřejnosti, ale měl za úkol, aby dolehl k uším všem vlivným politikům a kongresmanům a náčelníkům ozbrojených sil USA, tedy i generálům v Pentagonu. Donald Trump si totiž v projevu vymezil pozici jako prezident, který má povinnost chránit zákony, ústavu a celý volební systém.
 
Jinými slovy, prezident se v projevu vůbec nestavěl do pozice kandidáta ve volbách, ale opřel se o současnou a stále platnou pozici prezidenta, který má za povinnost chránit ústavu a zákony.
 
Tento projev byl vyslaným signálem, že omilostnění generála Michaela Flynna nebylo bezúčelné. Jakmile prezidentův projev skončil, gen. Michael Flynn, Sidney Powell a Lynn Wood vydali jménem hnutí We, The People Convention (WTPC) ve Washington Times de facto občanskou objednávku s výzvou prezidentovi, aby kráčel ve šlépějích Abrahama Lincolna a zahájil za pomoci armády zatýkání a rovněž začal organizovat opakované volby pod dozorem armády. CNN mlčí jako zařezaná a je jasné, že zadky se jim svírají strachem, protože Trump neměl projev ve 12 hodin 2. 12. 2020 pro srandu králíkům, ale protože je velmi pravděpodobné, že nyní použije prezidentské pravomoci k ochraně ústavy.
 
Ano, situace došla do bodu, kdy prezident stojí před použitím této moci, kterou mu dává ústava. Text inzerátu ve Washington Times je následující:
WTPC vyzývá prezidenta, aby vyhlásil omezené stanné právo, aby se konaly nové volby a armáda chránila naše hlasování, pokud zákonodárci, soudy a kongres nechtějí dodržovat ústavu. Výkon mimořádné autority na obranu našeho hlasování je potřebný, protože stanné právo je lepší než krvavá občanská válka!
 
Zdroj: FB Oty Veselého

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře