Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Senátní slyšení: Data ukazují, že 17 650 hlasů pro Trumpa bylo přesunuto na Bidena, tvrdí datoví experti

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Prezidentské volby v USA 2020
Volební údaje státu Georgie ukazují, že 17 650 hlasů bylo změněno. Původně hlasovali pro prezidenta Donalda Trumpa a po změně byly přiřazeny ke kandidátovi Joeovi Bidenovi, uvedli datoví experti během slyšení senátního podvýboru státu Georgie 30. prosince 2020.

  • senatni-slyseni-data-ukazuji-ze-17-650-hlasu-pro-trumpa-bylo-presunuto-na-bidena-tvrdi-datovi-experti

Tým vedený Lyndou McLaughlinovou spolu s datovými vědci Justinem Mealeym a Daveem Lobueem představil výsledky svého šetření před senátním podvýborem pro soudnictví.

Justin Mealey pracoval jako technik v americkém námořnictvu, kde se devět a půl roku zabýval oblastí elektronického boje. Zastával také post spolupracovníka Ústřední zpravodajské služby (CIA) a působil jako datový analytik a programátor v Národním protiteroristickém centru. V současné době pracuje pro jednu z účetních firem „Big Four“ jako programátor.

Dave Lobue je datový vědec s více než desetiletou zkušeností v řadě průmyslových odvětví.

„To, co zde máme, je ve skutečnosti podvod, který v těchto volbách můžeme dokázat, došlo k podvodu ve volbách v Georgii, můžeme to dokázat daty,“ řekl Justin Mealey. „Vůle obyvatel Georgie vyjádřená v hlasování se neodráží v tom, co potvrdil státní tajemník.“

Podle jejich analýzy údajů mapujících průběh voleb v časových řadách, které byly zveřejněny on-line již 24. prosince 2020, se množství hlasů podaných pro prezidenta Trumpa v různých krajích snižovaly, místo aby se zvyšovaly, což je logické, protože hlasy mohou při sčítání pouze přibývat nebo zůstávat na stejném množství.

Výsledkem bylo podle expertů převedeno 17 650 hlasů pro Trumpa na Bidena.

Experti vysvětlují, že údaje časových řad ukazují, že hlasy pro prezidenta Donalda Trumpa se v několika okresech státu Georgie snížily ve chvíli, kdy měly narůstat.

Tým uvedl, že ke změně došlo na úrovni okresů. Na státní úrovni bylo těžké tyto poklesy vypozorovat, protože byly kompenzovány přesnými údaji průběžně nahrávanými jinými okresy.

„Jasným příkladem změny hlasování“ je záznam z okresu DeKalb.

Ve 21:11 místního času Donald Trump získal 29 391 hlasů, zatímco Biden současně získal 17 218. V následující aktualizaci výsledků se však původní číslo hlasů pro Trumpa změnilo na 17 218, zatímco počet hlasů pro Bidena se zvýšil na 29 391.

Experti věří, že během této jediné události bylo elektronickou cestou změněno 12 173 hlasů. Tedy Trumpovi bylo odebráno 12 173 hlasů (29 391 – 17 218 = 12 173), které byly přidány Bidenovi (17 218 + 12 17 = 29 391).

„Chci, aby bylo velmi, velmi jasné, že v žádném okamžiku přírůstkového procesu by se výsledky neměly snižovat,“ vysvětluje Dave Lobue.

Státem ověřené volební výsledky ukazují, že Biden vyhrál v Georgii o 12 670 hlasů. Podle prezentace týmu expertů došlo k převedení celkem 17 650 hlasů z Trumpa na Bidena.

Tým Lindy McLaughlinové nejmenoval žádného státního úředníka, okresního úředníka ani související výrobce hlasovacích strojů jako zodpovědné za změny dat. Zdůraznil, že analýza je nezávislá a není namířena na podporu žádné politické strany.

„Analýza, kterou budeme recenzovat, je čistě vědecká, nezakládá se na žádné politické příslušnosti, červená, modrá, levá nebo pravá. Cílem je se skutečně zaměřit na čísla, data a síťové systémy strojů,“ uvedl.

Deník Epoch Times nemůže vznesená obvinění samostatně ověřit.

Kancelář tajemníka státu Georgie neodpověděla na žádost The Epoch Times o vyjádření k výsledkům analýzy. Státní tajemník Brad Raffensperger a jeho úřad popírají, že by během listopadových voleb došlo k systémovým volebním podvodům.

Trumpova kampaň stále zpochybňuje výsledky voleb u různých soudů.

Podrobný proces sčítání hlasů a nalezené anomálie vysvětlují experti na videozáznamu ze slyšení níže.

Článek byl redakčně zkrácen.

Původní (nezkrácený) článek naleznete na stránkách newyorské redakce deníku The Epoch Times.

zdroj: https://www.epochtimes.cz/2021/01/04/senatni-slyseni-data-ukazuji-odstraneni-vice-nez-30-000-trumpovych-hlasu-a-presunuti-12-173-hlasu-na-bidena/

 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře