Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč se dnešní volby v USA zásadně liší od voleb minulých

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Proč se dnešní volby v USA zásadně liší od voleb minulých a politika Trumpa bude jiná, než jsme zvyklí u amerického establishmentu v minulých letech.

Představme si, že GP chce vyměnit prezidenta v USA, aby tam provedl perestrojku.

Koho zvolí? Někoho, kdo není napojen na elity USA, Wall street, FED a je schopen razantních kroků. Ještě ten nový prezident musí být schopen zlikvidovat tyto elity, tj. odříznout je od státu a současně odříznout liberální elity EU od USA.

Putinové v USA nejsou a nemyslím si, že by GP chtěl nového Putina, který je pro něj nečitelný. Takže si vybere svého člověka ze systému, ale takového „samorosta“ jako Trump a začne ho pomalu protlačovat do funkce prezidenta (viz. seriál Simpsonovi, kde se Trump několikrát objevil, jako prezident USA, a další).

  • proc-se-dnesni-volby-v-usa-zasadne-lisi-od-voleb-minulych

Jenomže Trump, je též člověk z elity, byť průmyslové, a nepodílel se na řízení státu, nicméně dobře zná všechny účastníky procesů, včetně neokonzervativců. Trump se musí cítit být ohrožen dosavadní politikou státu, což se stalo – příprava podpisu smlouvy TTIP měla předat kompetence nadnárodním koncernům, ve kterých on nemá svůj podíl. A zároveň je třeba zařídit věci tak, aby Trumpa nebylo možné koupit. Proto je nutné ho úplně odříznout od vlivu neokonzervativních elit (k tomu se ještě vrátím).

Současně s protlačováním Trumpa bylo třeba připravit kritickou masu voličů, kteří by zajistili jeho vítězství v prezidentských volbách. K tomuto účelu dobře posloužila rekonstrukce zdravotního pojištění, zvaná „Obamacare“, která způsobila hromadné propouštění zaměstnanců, protože zaměstnavatelé neměli prostředky na zaplacení pojistného, obzvlášť poté, když tyto odvody byly ještě zdaněny. V tomto článku je to dobře popsáno:
http://politikus.ru/events/86340-otkuda-vzyalis-eti-belye.html

Takže, jakákoli podpora Obamy kandidátce Clintonové a její ujištění, že bude pokračovat v jeho politice, u mnoha voličů mohla vyvolat jen zděšení a nesouhlas. Proto jsme viděli takovou masovou volební účast ve všech státech USA.

Kritická masa nespokojených voličů, kteří byli ochotní odhlasovat třeba čerta nebo ďábla, jen aby to nebyl pokračovatel Obamy, byla vytvořena. Přišel na řadu úkol odstřihnout Trumpa od elit USA a EU. Jak to GP zařídil? Tak za prvé, Trump sám vylekal tyto elity svými prohlášeními – zrušení TTIP, NATO, stíhání korupčníků a tábora, napojeného na Clintonovou a neocons. Za druhé, GP to zařídil tak, aby u elit vyvolal dojem, že Trump v žádném případě nemůže být zvolen – všechna média pracovala na Clintonovou, Trumpa démonizovali, průzkumy veřejného mínění byly falšovány. Což u evropských a USA elit způsobilo, že ztratily ostražitost a pustily se do kritiky a útoků na Trumpa dost nevybíravým způsobem.

Myslíte si, že Trump na to zapomene? Nikdy. A teď ještě byly iniciovány nepokoje nesouhlasných voličů v ulicích mnoha měst USA, za kterými stojí pořád stejní lidé, kteří šli proti němu ve volbách. Podobně hloupě se po volbách zachovaly evropské elity, které vyjádřily údiv a nespokojenost s Trumpem, jako prezidentem. Až toto všechno pomine, Trump pochopí, že nikomu z nich nemůže důvěřovat, že tyto elity jsou schopny vrazit mu nůž do zad kdekoli a kdykoli. A také pochopí, že nikomu z nich není zavázán svým zvolením do funkce prezidenta. Dosud to bylo vždy tak, že prezidenti USA byli někomu za svoje zvolení zavázaní. U Trumpa – ne. Trumpa protlačovaly skupiny napojené na GP. Proto on, po svém nástupu do funkce se bude snažit zbavit elit, které ho ohrožují – neocons a spol. a liberálních elit EU. Opírat se bude o FBI, kde hrozila čistka a CIA. V obou strukturách GP má svůj vliv.

Takže, neocons, různí idioti, jako McCain, Soros, Clintonovi a tak dále, kteří otevřeně vystoupili proti Trumpovi, sami sobě podepsali ortel. Týká se to i evropských elit, které už nebudou mít podporu USA. Proto je v EU takové zděšení.

Prosím ocenit moudrost Zemana, který nejenže proti Trumpovi nevystupoval, ale naopak, ho chválil a navrhl hned organizaci schůzky mezi Trumpem a Putinem v Praze. Přes Trumpa se Zeman může zbavit liberálů (5. kolony) na české politické scéně, ale i Putin na ruské, už jenom z toho důvodu, že neziskovky na které plynou obrovské peníze ze státního rozpočtu USA, vystoupily proti Trumpovi. Nebudou neziskovky, nebude ani podpora liberálních politiků.Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/proc-se-dnesni-volby-v-usa-zasadne-lisi-od-voleb-minulych/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Jaroslav Martínek 2016-11-11 23:50
Bylo by to všechno velmi pěkné, ale aby se opět nenašel nějaký Lee Harwey Osvald s Jackem Rubbym a nedopadlo to jako v Dallasu v r. 1963. Trump má na místo viceprezidenta také nějakého jestřába(kteréh o mu republikáni vnutili), jako měl Kennedy L.B.Johnsona, který již na zpáteční cestě z Dallasu do Bílé chýše ordinoval, jak si přáli jeho loutkvodiči. A klany Rockefellerů, Bushů, Clintonů, Cheyny, Wolfovitz,McCai n, krvavá Mary z Prahy - ti se tak lehce nevzdají. Bůh ochraňuj Trumpa i Ameriku.
#1 damirr@volny.cz 2016-11-11 11:47
Tenhle článek docela dobře vystihuje celý děj okolo voleb v USA a zvolení Trumpa, který dává naději na lepší politickou situaci a řízení USA. Ale také na vztahy na světové scéně.

Facebook komentáře