Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mimořádná úvaha po žádosti o přepočítání hlasů Donalda Trumpa

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Svět je rozdělen, půlka jásá a chytá se stébla, druhá nechápe, jak v tak úžasném světě techniky, kdy jsme všichni proti USA zaostalí a oni nad námi ohrnují nos, musí docházet k takovým trapnostem jak v banánových republikách: hlasy se ručně přepočítávají. Tak na co je ta úžasná technika, když nakonec stejně nefunguje? Došly snad v banánových USA banány? Ale nyní bez ironie.

Za prvé je nesmysl přecházet na elektroniku, když ta funguje v USA jako v České republice na státních úřadech.

  • mimoradna-uvaha-po-zadosti-prepocitani-hlasu-donalda-trumpa

Za druhé je dost zarážející, že se Clintonová úplně stáhla a nakonec o přepočtení hlasů požádala neúspěšná kandidátka Strany Zelených Jill Steinová. A Clintonová, místo aby razantně toto počínání podpořila, nejenže nic neoznámila, ale podporu na poslední chvíli podpořil pouze volební tým Clintonové. Nebo spíše to trochu nejasně řekl právník Clintonové, jakoby se něčeho bál.

Proč vybírá pracně peníze zelená Steinová, když největší donátor Clintonové Soros zahájil ofenzívu proti Trumpovi, ale  k přepočítávání se také záhadně odmlčel a opět jsou od jeho nadace pouze nějaké "neslané, nemastné" průpovídky?

Ne, nedám žádné "rozhřešení", protože nic nevím. A ten kdo tvrdí víc, lže. Neví také nic. Navíc lze alespoň trochu věcně oponovat či souhlasit na předložený argument. Ale oponovat, či dokonce hádat se "s mlčením" nelze. Pouze mohu napsat, že tentokrát ta mlha je ze strany Clintonové, Obamy a Sorose tak strašně obrovská, až je z toho nepříjemný pocit. A pokud si zpětně vybavíme šílenou hysterii Clintonové v nestřežených okamžicích, může to sice na jednu stranu značit nadlidské vypětí, kterému čelí kandidátka, ale i něco víc. 

A zoufalé poukazování na více voličů je bezpředmětné. Na to přece každý kandidát připraví svou taktiku, Kdyby se změnil systém, tak by se změnila i taktika.

Jedno je jisté: pokud by se zjistilo, že někdo skutečně manipuloval s elektronikou a počítači ve prospěch Trumpa, tak by se pouze volilo znovu. Pokud by se však zjistilo, že opak je pravdou a hlasy pro Clintonovou byly neplatné, bylo by jasné, že podezření na spolupráci Sorose, Clintonové a tajných služeb se stalo skutkem a pak Bůh chraň tyto lidi. Protože Trump absolutně s tajnými službami a jejich manipulacemi pracovat nemohl. Vše měl pod sebou Obama a Clintonová!

A americká justice by se i s tajnými službami následně otřásla v základech!

 Petr Pokorný

zdroj:http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/271-mimoradna-uvaha-po-zadosti-prepocitani-hlasu-donalda-trumpa

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-11-28 09:47
Doporučuji poslechnout si,co říká V.V.Pjakin v posledním díle. Soros vlastní sčítací volební zařízení v 16státech USA-v těchto 16státech vyhrála Clintonová-jsou záznamy a videa na youtube,kde je prokazatelně vidět,že když se zmáčklo tlačítko Trump,naskočil hlas Hillary. Další-i kdyby po "všelijakém" přepočítání hlasů řekli,že vyhrála Hillary,tak ona už do toho nepůjde,jasně jim to vzkázala. Obama se celou dobu choval jako její podporovatel a nakonec se ukázalo,že tajně pracoval proti. Myslím,že už je zbytečné toto téma řešit. Spíš by mě zajímalo,pro koho jsou postavené FEMA tábory. Momentálně to vypadá,že pro ty,kteří křepčí v amerických ulicích proti Trumpovi:-)

Facebook komentáře