Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kanadský parlament povstal, aby zatleskal nacistickému veteránovi z druhé světové války při návštěvě Zelenského !!!

Ano, Kanaďané vestoje tleskali 98letému Yaroslavu Hunkovi, banderovci, který sloužil ve 14. dobrovolnické divizi SS „Galicia“, sestavené z ukrajinských nacistů !!!

  • kanadsky-parlament-povstal-aby-zatleskal-nacistickemu-veteranovi-z-druhe-svetove-valky-pri-navsteve-zelenskeho

Hitlerův poskok snil téměř celé století o tom, že se nacismus znovu v plné síle vrátí, podporován téměř celým západním světem a nyní se konečně dočkal !!!

Ano, nacisty dnes adoruje celý "civilizovaný západ" !!! Zatím si netroufají stavět sochy přímo Hitlerovi, ale vypadá to, že i toho se brzy dočkáme !!!

Vždyť sochy Bandery, Šuchevyče a jiných válečných nacistických zločinců, již stojí nejen v Americe, ale také třeba v USA (u nás stojí pomník Vlasovcům, což je také k zblití) !!!

Podpora celého zemí NATO nacistickému režimu, přestává být skrytá a to, že je kyjevský režim uctívá Banderu a tím pádem nacismus, již nejen, že nikomu na západě nevadí, oni tomu již dokonce ve stoje tleskají !!!

Takže, aby to každý konečně pochopil, právě proti tomuto Rusko bojuje na Ukrajině !!!

přiloženo video:
https://vk.com/video-35660695_456373214?list=51ca0540..

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2023-09-24 13:23
Nepočuť tam žiadne protesty žido-chazarov! ADL a JDL vrieskajú na kdekoho, no na židonacistov nereagujú,ako ani na nacistov, lebo nacizmus je tiež židochazarská filozofia, tak ako je židobolševizmus a sionizmus!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře