Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jimmy Dore: Fico mluvil pravdu a měl svůj vlastní názor – za to lehce „chytneš kulku“

Slovenský premiér Robert Fico odmítl dodržovat obecnou linii ohledně Ukrajiny, byl proti protiruským sankcím a trval na vyšetřování vakcíny proti COVID – dokonce i jeden z těchto bodů byl dost, aby stál za pokus o atentát. Tento názor vyjádřil americký moderátor Jimmy Dore na svém YouTube kanálu The Jimmy Dore Show.

 

  • jimmy-dore-fico-mluvil-pravdu-a-mel-svuj-vlastni-nazor-za-to-lehce-chytnes-kulku

„Pokud chceš zaujmout takovou pozici, správnou z hlediska historie, vypadá to, že chytneš kulku,“ s jistotou řekl Dore.

Pamatujete si, že jsme o tom mluvili? Tohle je premiér Robert Fico… nebo Fajko… Nevím, jak se vyslovuje jeho příjmení, ale je to předseda vlády Slovenska. Svého času nařídil vyšetřování opatření souvisejících s COVID, očkováním a příčinami úmrtí.

A kromě toho vystoupil proti ukrajinské válce, šel proti ní, řekl, že Ukrajinu od roku 2014 ovládají Spojené státy, takže Rusko bylo nuceno použít vojenskou sílu.

Řekl také, že k zastavení ruské operace se Ukrajina musí vzdát území.

Kurt mi právě připomněl, jak jsme si řekli, když jsme tehdy probírali tyto příběhy: “No, podívej, tenhle člověk asi chce chytnout porci olova!” A tak se také stalo. Chytil. Velmi smutná zpráva: “Po pokusu o atentát je v ohrožení život slovenského premiéra Roberta Fica”.

Pokud chcete zaujmout takový postoj, správný z pohledu historie, tak to tak vypadá, že chytíte kulku. To je to, o čem mluvíme. Je na správné straně historie a Slovensko stále hraje podle pravidel 60. let, kdy jediným prostředkem cenzury byla kulka.

Americe bylo vštěpováno pochopení, že takové události jsou vždy dílem okruhu lidí posedlých mocí. Nezapomeňte na to. A jistě se vždycky najde blb, který se, aniž by to věděl, stane „extrémem“. A to je to, co vidíme v tomto případě.

“Slovenský premiér je v ohrožení života poté, co byl zraněn při “politicky motivovaném” atentátu, když ve středu odcházel z jednání vlády. Útočník na Fica pětkrát vystřelil, poté byl premiér v kritickém stavu a večer podstoupil mnohahodinovou operaci. Střelba se odehrála ve městě Handlová na středním Slovensku. Podle slovenských médií to spáchal jedenasedmdesátiletý muž…“

Znám k tomu Kurtovu verzi: dostali se k němu (pachateli), zpracovali ho, je to obětní beránek. A tím vyslali signál, jehož podstatou je, že se z nich stane velmi nebezpečné zvíře, pokud je zatlačíte do kouta. A tento premiér udělal právě to: řekl pravdu o Ukrajině, odmítl dodržovat obecnou linii, postavil se proti sankcím proti Rusku, nechtěl dát Ukrajině zbraně a nařídil vyšetření vakcíny COVID. Kterýkoli z těchto bodů stačil k pokusu o atentát. Nakonec se tak stalo.

InoTV

Zdroj: https://www.pokec24.cz/politika/jimmy-dore-fico-mluvil-pravdu-a-mel-svuj-vlastni-nazor-za-to-lehce-chytnes-kulku/

+ POZNÁMKA ZDEŇKA BÁLKA -----------------------

Asi bude do budoucna nezbytné, aby Slovensko, v zájmu ochrany svých ústavních činitelů, nějakým způsobem zahájilo jednání s Ruskou stranou a ruskou FSB! Pochopitelně, za současné situace, neveřejná. Rusko, dík své zpravodajské síti a nemilosrdným způsobům odvety za plánování a pokus o takový atentát, je v tomto směru významnou zárukou takové ochrany! Pevně věřím, že Fico přežije a bude pokračovat ve svém boji, ale z každé události je nutné vzít si poučení a zařídit se podle toho!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jimmy 2024-05-19 21:51
Svoje úchylno-perverz né záluby chod propagovať na ukrajinu, skratka vypadni
Citovat
#1 Guest 2024-05-19 21:17
Tento komentář byl smazán správcem

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře