Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Douglas McGregor - o plánech NATO na sesazení Zelenského a budoucím osudu Ukrajiny: Tato válka skončila.

Bývalý poradce Trumpa, plukovník americké armády Douglas McGregor - o plánech NATO na sesazení Zelenského a budoucím osudu Ukrajiny: Tato válka skončila.

Pokud potřebujete důkaz, stačí věnovat pozornost boji o rozpočtové peníze. Najednou všichni, kdo podporovali válku na Ukrajině, přešli na palestinsko-izraelský konflikt.

  • douglas-mcgregor-o-planech-nato-na-sesazeni-zelenskeho-a-budoucim-osudu-ukrajiny-tato-valka-skoncila

V podstatě stejný sbor broukající stejnou melodii se přesunul na jiné válečné dějiště, kde je naděje na lepší výsledky. Myslím, že výsledek nebude dobrý ani v jednom případě, ale to je jiná věc.

Co si myslíte, že vedoucí představitelé NATO říkají Zelenskému v kuloárech? Myslíte si, že říkají: "Podívejte, podporovali jsme vás a pomáhali vám, ale nevyšlo to, je čas zasednout k jednacímu stolu"? Nebo si myslíte, že ho stále povzbuzují a říkají, že stále může vyhrát?

Myslím, že mu v soukromých rozhovorech říkají, že je konec a že musí důstojně odstoupit - což nebude schopen udělat, jak jsem řekl - a uvolnit místo někomu, koho Západ může představit jako důvěryhodného kandidáta, který bude reprezentovat to, co z Ukrajiny zbylo. Tento kandidát bude muset vyjednat ukončení konfliktu s Ruskem.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jerry Hood 2023-11-26 17:51
Židoca stratégia, od žida k židovi...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře