Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Citibank zatýká lidi, kteří se pokoušejí vybrat své peníze


  • citi_bank
15. 10. vytvořily asi dva tucty lidí frontu v budově Citibank, aby uzavřeli své účty jako součást hnutí Occupy. Místní manažeři a ochranka, místo aby jim umožnili vybrat peníze, je zamkli na místě a dali je zatknout. Není jasné, proč ti lidé byli zatčeni, ale spekulace je, že když banka nedovolovala klientům zavřít své účty, klienti začali protestovat.

Když se to stalo, místní manažeři se rozhodli je zamknout a zavolali policii. Krásná práce, policie, chránící své korporátní pány. Zatýkání byla tak zintrikovaná, že se člověk musel pobaveně smát. S jednou ženou, která naštvaně mluvila s policií před budovou, bylo hrubě jednáno někým, kdo vypadá jako policista v civilu a byla vtažena dovnitř asi pěti policisty. Zprávy z internetu říkají, že dvěma lidem se podařilo zavřít své účty a opustit banku, ale byli násilím vtaženi zpět policií a ochrankou. Ve videu můžete vidět, jak jedna žena byla prakticky donesena do banky policistou v civilních šatech, kde ona i ostatní klienti banky byli následně zatčeni. Takže, když jste byli jenom v blízkosti, přišli jste před těmi lidmi a chtěli zavřít svůj účet, byli jste zatčeni pro výtržnické chování, ať už jste byli součástí protestu či ne. Takže kam jde tato země, když jste zatčeni jen proto, že prostě trváte na svém právu dělat se svými penězi, co chcete? NY policie si nedělá dobrou pověst, když zachází s takovou silou a ostudou s lidmi, které má chránit.  

(zdroj)

Stížnosti klientů - Citibank ztěžuje uzavírání účtů

Citibank zamyká a zatýká lidi, kteří se pokoušejí vybrat své peníze

NY policie si nedělá dobrou pověst,když zachází s takovou silou a ostudou s lidmi, které má chránit.

Další video ukazuje protestní pochod a shromáždění po zatýkání v Citibank. Všimněte si “hromadného zesilovače” – megafony jsou zakázány. (Vysvětluje, co se právě událo v bance.)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře