Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bílý dům říká, že rodiny musí přijmout bolest na pumpách, aby...

Americké rodiny musí nadále trpět rekordními cenami plynu, protože podle Bílého domu je Ukrajina "budoucností liberálního světového řádu". "Co říkáte rodinám, které říkají: "Poslyšte, nemůžeme si dovolit platit 4,85 dolaru za galon po několik měsíců, ne-li let?"" zeptal se ve čtvrtek moderátor CNN Bidenova poradce Briana Deese. "Jde o budoucnost liberálního světového řádu a my musíme být pevní," odpověděl Deese.

Sám Biden ve čtvrtek také prohlásil, že Američané musí souhlasit s tím, že budou platit vyšší cenu za pohonné hmoty "tak dlouho, jak to bude nutné", aby zabránili Rusku porazit Ukrajinu.

  • bily-dum-rika-ze-rodiny-musi-prijmout-bolest-na-pumpach-aby

Průzkumy ukázaly, že Američané se obrátili proti americkému angažmá na Ukrajině, když jim bylo vysvětleno, že americká intervence by mohla vyvolat větší válku mezi USA a Ruskem a vést k dalším hospodářským potížím doma.

Důvodem, proč Spojené státy posílají na Ukrajinu agenty CIA spolu s přibližně 60 miliardami dolarů ve zbraních a úplatcích, aby udržely válku trvale v chodu, není zajistit, aby Ukrajina válku vyhrála, ale naopak protáhnout válku o měsíce či roky v naději, že se jí to podaří. Probíhá ve stylu Afghánistánu. Bažina, která pohltí Rusko, údajně položí základy pro změnu režimu v Moskvě.

Bidenův režim ničí globální ekonomiku, jen aby se vyrovnal s Putinem, a je jim jedno, kolik Američanů a Evropanů bude trpět.

zdroj: Chris Menahan, Information Liberation

http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-07-07 11:27
Co nám k tomu říkají Věštci:...?
Najděte si na netu: Monk Abel Jasnovidnyj.
Ruleta se točí,ale kdo zná výsledek???
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře