Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Američtí Židé vtrhli do Kongresu a protestovali proti Izraeli a proti válce v Gaze!

  • americti-zide-vtrhli-do-kongresu-a-protestovali-proti-izraeli-a-proti-valce-v-gaze

Židovské hnutí "Jewish Voice for Peace" uspořádalo protest přímo v budově amerického Kongresu. Demonstrovali proti sionistickému Izraeli na podporu Palestinců.

Více v článku zde:
https://aeronet.news/video-americti-zide-vtrhli-ve-washingtonu-do-kongresu-a-protestovali-proti-valce-v-gaze-proti-statu-izrael-a-na-podporu-palestiny-americka-media-nevedela-co-maji-hlasit-jestli-jde-o-povstani/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jakub Baševi 2023-10-24 13:55
Čau Češi! Jednu věc je ale třeba ocenit: demonstranti jsou zatýkáni humanitárním způsobem, včetně citlivého svazování rukou dozadu. To ve středověku nebo za národního socializmu ( ten měl ty znaky, co se ještě dnes východněji tu a tam objevují) se za ně ještě vytahovalo přes kladku nahoru. Ale u nás v česku by se to stát nemohlo. Tady zde má pan předseda vlády tak upřímně rovný pohled, že to snad musí každého demonstranta zpacifikovat. A co teprve, když se usměje. To srdce potenciálních demonstrantů úplně jihnou a hned se stávají loyálními. Ještě by mne zajímalo, zda demonstranti při výslechu obdrží waterboarding, nebo nikoli.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře