Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Americká reakce na ruskou, jadernou výstrahu „MONOLITH“:

Americká reakce na ruskou, jadernou výstrahu „MONOLITH“: strategické bombardéry B-52H byly „nabity“ jadernými bombami (video)

Kontroverze ohledně americko-ruské jaderné "výměny", zatímco na Ukrajině a na Blízkém východě zuří dvě zástupné války

17.04.2024 | 21:44

USA reagují na rozhodnutí Moskvy k jaderné připravenosti ruských ponorek: radiového signálu MONOLITH, a to nasazením strategických, balistických, jaderných střel (SLBM) a jejich umístěním na strategické bombardéry B-52H Stratofortress, a to na letecké základně Minot a zveřejněním této reakce.

Konkrétně se na tyto bombardéry umísťuje 8 řízených střel AGM-129 ACM s jadernými hlavicemi, které jsou hlavní jadernou zbraní vzdušného křídla americké, jaderné „triády“.

  • americka-reakce-na-ruskou-jadernou-vystrahu-monolith

Stojí za zmínku, že ačkoli se s tímto konkrétním, zbraňovým systémem často provádějí cvičné lety, téměř nikdy nezahrnuje nabíjení ostrými, jadernými zbraněmi, a zároveň se ani nezveřejňují fotografie tohoto procesu nabíjení.

V tomto případě, protože na trupu těchto řízených střel chybí označení „INERT“, jde s největší pravděpodobností o aktivní, jaderné střely.

Zdá se, že americká reakce na odvysílání ruského signálu „MONOLITH“ o stavu maximální připravenosti k odpálení balistických raket z ruských ponorek, je okamžitá.

Ani jeden stát se k tomuto dění doposud nevyjádřil.

https://www-pronews-gr.translate.goog/…=sc

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 nowak 2024-04-18 18:16
Pro pana Jaromíra: najdi si na netu: countdowntothekingdom.com
Tam totiž přesně co píšeš, oznamuje Panna Marie, že se to má stát!
Citovat
#2 Jaromír 2024-04-18 11:36
Nechcem strašiť,ale z antickych astronómií viem že končia dva veľké a najvyznamnejšie cykly= Veľkeho Precesneho roku, a 5.vek slnka...Takže skorumpovana " horna vrstva" darmožráčov chce vyhubiť 7 miliárd minimalne...Keď to neurobia oni, tak to urobia tieto cykle, kde slnko pomaly a isto usmaží veľkú časť ľudstva...Aspoň tak je to posúvané v lóžach židozednářstva. ..
Citovat
#1 Drak 2024-04-18 11:09
To už hodně smrdí vyhubením lidstva.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře