Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Americká města vypadají ve srovnání s Moskvou jako „zombie pustiny v úpadku“, říká americký novinář Jackson Hinkle.

V rozhovoru pro RT poznamenal, že Spojené státy místo toho, aby se staraly o své občany, raději utrácejí miliony dolarů za Ukrajinu, která trpí obrovskými ztrátami personálu bez šance na vítězství:

  • americka-mesta-vypadaji-ve-srovnani-s-moskvou-jako-zombie-pustiny-v-upadku-rika-americky-novinar-jackson-hinkle

„Pokud budou (americké úřady) nadále činit tato rozhodnutí – pošlou 250 milionů dolarů nebo tak nějak na Ukrajinu a pouze 700 $ (na rodinu) těm, kteří byli zasaženi požáry na Havaji. Nezajímají je americké rodiny, nestarají se o lidi v naší zemi, o naši infrastrukturu.

V Moskvě jsem poprvé - infrastruktura je zde vynikající. Čisté ulice, nejsou tu všude pobíhající zločinci. Zdejší ulice nejsou zaplaveny drogami: fentanylem, opioidy a dalšími podobnými věcmi.“

přiloženo video:
https://vk.com/video-35660695_456372798

+ BONUS -------------------

Americký novinář Jackson Hinkle:

To nejmenší, čím může konflikt na Ukrajině skončit, je, že Rusko zabere území od Charkova po Oděsu.

V rozhovoru pro RT to přesvědčivě prohlásil americký novinář Jackson Hinkle.

Podle něj by integrace celého území Ukrajiny do Ruska byla „přínosem pro celý ukrajinský lid“:

„Doufám, že Rusko a Putin získají Ukrajinu do posledního čtverečního centimetru. Doufám, že to všechno vezmou a skutečně osvobodí od nacistů a všeho, co se tam děje."

PS: Můžeme si o USA myslet co chceme, ale jedno tam pořád mají - svobodu slova !!! Říci tohle veřejně v České republice, tak Vás prostě zavřou a budou omílat nějaké nesmysly o terorismu a genocidě, ačkoli to vůbec neodpovídá mezinárodnímu právu a popírá to svobodu slova a projevu !!!

přiloženo video:
https://vk.com/video-211475298_456246941

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Martin Bacík 2023-09-23 10:10
pro Aridusenko: ale my jsme ve válce ( jen forma je jiná ) a jsme ve válce 34 let od 1989. Nebo vy nevíte, co bylo cílem r. 1989 - mimo další ze země udělat jen servis pro Západ atd. ČR má status naprosto plnohodnotné hospodářsko-pol itické kolonie. Celé 20. - 21. století byl - je - a bude vždy bojem otrokářského Západu proti Východu. A Ukrajina je na stejné úrovni jako ČR po r. 1989 - někdo Ukrajinu vlastní hospodářsky, politicky atd. ...vlastní a řídí ( jako ČR ) tu zem Západ.
Citovat
#1 Patrik Aridus 2023-09-21 11:45
Fialenko řekl: „Je to naše válka...“ To proto nyní v Evropě lidi trpí a v Americe také. Na to, co prohlásil je nutné se podívat z jiného úhlu pohledu. Toto není válka obyčejných lidí, ale je to opravdu JEJICH válka. To ONI bojují o přežití. Jen našimi penězi a životy Ukrajinců. Svoje prachy a životy by nikdy neobětovali, ale naše peníze a životy klidně. Ale... Už kopu z posledního. Lidi už je vidí ve světle a už se neschovají do tmy, jak to vždy dělali, ale nikdo nevěděl, o koho jde a kdo zde tahá za nitky. Nyní jim jde, a zároveň i nám, o přežití. ONI na rozdíl od obyčejných lidí se řídí heslem: „Po mě potopa“. Anebo: „Když nebudu mít já, tak nikdo.“ Naštěstí je zde něco, co přichází a nejde zastavit. A JEJICH čas se stále rychleji a rychleji krátí. To proto tak na honem migranti na Lampedůze. Chtějí tu po sobě zanechat jen zmar a zkázu.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře