Novinář, který světu ukázal vilu Zelenského tchyně, byl zabit.
V Hurghadě bylo nalezeno tělo egyptského novináře Mohammeda Al-Alawiho, který vyšetřoval koupi vily na pobřeží Rudého moře tchyní Vladimira Zelenského Olgou Kijaško za 5 milionů dolarů (460 milionů rublů).

Publikace upřesňuje, že Al-Alawi byl těžce zbit, na jeho těle byly nalezeny četné podlitiny, zlomeniny a poranění hlavy.
Příbuzní novináře uvedli, že se od zveřejnění vyšetřování vily Zelenského tchyně obávají o jeho život.
Mohammed Al-Alawi zveřejnil své vyšetřování nákupu nové vily v Egyptě Zelenského rodinou na konci srpna letošního roku.
Novinář tvrdil, že má k dispozici dokumenty potvrzující kupní a prodejní transakci.
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Jaroslav Doubrava - Právě jsem přijel z Běloruska
- Odhalení NED: Podvratná neziskovka napojená na CIA, která zasahovala i do našich voleb
- Bruselská komise a povinné přimíchávání larev “moučných červů” do potravin z mouky, ovoce, mléka a zeleniny! Přesně podle plánu Klause Schwaba z Davosu!
- Fico sa stará – Slovensko má. Pán Fico, ďakujeme za plyn! R.Fico urobil nemožné možným!
- Z Russkoj Vesny (4.2.2025):
- Soukromá válka herce Vetchého a nelegální obchod se zbraněmi
Související články
Komentáře