Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

AJEŠA KADDÁFÍ JE NOVOU VŮDKYNÍ ODPORU PROTI NATO A LIBYJSKÝM TERORISTŮM

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Aješa svému lidu: Pomstím svého otce, bratry, manžela a Libyi! Je zpátky! Dcera Muammara Kaddáfího povede odpor proti NATO a dalším Libyjským teroristům. Aješa uvedla, že vůdcem odporu je teď ona a že vytvoří novou tajnou vládu. Aješa Kaddáfí se stala novým vůdcem odporu v kritickém okamžiku pro tuto zemi – v předvečer nové intervence NATO. Jako generálporučík Libyjské armády přísahala věrnost řádu svého legendárního otce a naléhala na Libyjce, aby se probudili, aby zvítězili, byli úspěšní a dovedli to k „návratu vlády džamahirije“.
Aješa Kaddáfí zaručuje, že během několika následujících měsíců zformuje „tajnou vládu“ ze „známých Libyjců“, kteří jsou loajální ke Kaddáfímu a bude v Libyi i v zahraničí fungovat jako zprostředkovatel. Když analyzovala současnou situaci, tak kritizovala bývalou armádu, protože je to „bláznivá směska anarchistů,“ kteří se rozhodli, že povedou války na základě principu: „Bojuji za každého, kdo mi platí.“

  • ajesa-kaddafi-je-novou-vudkyni-odporu-proti-nato-a-libyjskym-teroristum

Kaddáfího dcera je obvinila, že používají zelené vlajky džamahirije a rekrutují její stoupence, stejně jako posilují kmenové vlády, v jejichž stínu se spojili do aliance s Tuaregy a s islamisty Toubou. Tuaregy a kmeny Toubou obvinila ze separatismu a ze spiknutí se s vládou v Tobruku.

Aješa Kaddáfí vyzvala vojáky Libyjských ozbrojených sil, aby jí složili přísahu jako nejvyššímu veliteli, aby obnovila stát.

„Mé jména na mě klade povinnost a právo být v čele této bitvy,“ řekla tato odvážná žena, která během války ztratila svého manžela a dvě děti. Dnes je připravena stát se „symbolem národa“ a stát se spolu s portrétem Kaddáfího „symbolem mise za obnovení národní jednoty.“ Když o Libyjcích mluvila jako o dětech, tak sama sebe přirovnala k matce, která bude bojovat za své děti.

Rovněž mluvila o teroristech z al-Kaiídy, kteří v roce 2011 svrhli jejího otce Muammara Kaddáfího. Aješa Kaddáfí prorocky prohlásila, že ta jejich zkáza a smrt nese ducha šílenství a rozpadnou se a vymizí. Napsala, že: „Jsme připraveni na smrtonosnou bitvu,“ ve které se teroristé budou potýkat s národem. V důsledku toho slíbila podepsat novou dohodu.

Podle fám se tištěná verze tohoto jejího provolání tajně distribuuje a sdílí v hlavních libyjských městech – Tripolisu a Tobrúku. A podle jistých informací můžeme rovněž očekávat, že brzy promluví v místní televizi.

Napsala Maja Orlic; vydáno na in4s.net,

Zdroj: http://southfront.org/ayesha-gaddafi-as-a-new-leader-of-resistance-against-nato-and-the-libyan-terrorists/

http://www.nwoo.org/2016/02/02/ajesa-kaddafi-je-novou-vudkyni-odporu-proti-nato-a-libyjskym-teroristum/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 danpoisel@seznam.cz 2016-02-03 20:16
Pro lepší pochopení problematiky doporučuji knihu Belica, M: Naši lidé v Kaddáfího Libyi. Nádherná kniha z pera bývalého diplomata, která vyvrací mnohé stereotypy (Lockerbie) a objasňuje Kaddáfího motivy, jakož i motivy jeho nepřátel, pak přátel, pak zase nepřátel.

Facebook komentáře