Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Průmysl mobilních telefonů před soudem

Lidé bezmezně věří, co jim velký průmysl "nakuká", jen když mají svoji oblíbený a nepostradatelný mobilní telefon. Jedná se především a jako vždy hlavně o jejich výdělek, bez toho, aniž by ochoraňovali spotřebitele. Dokonce si lidé říkají - a co je dnes zdravé, bez toho, aniž by si alespoň zjistili, jak moc je výrobek škodlivý. Dokonce je dávají i svým dětem, které jsou ještě v předškolním věku. Když už jej tedy používáme, tak jedině tak, aby poškození našeho zdraví bylo minimální.

  • prumysl-mobilnich-telefonu-pred-soudem

 

Američan Dr. George Carlo, vedoucí světový expert na mobilní telefony, dostal miliony dolarů od výrobců mobilních telefonů, aby provedl studie, které by dokázaly, že mobilní telefony jsou bezpečné. Naneštěstí pro ně a naštěstí pro nás je ale tento pán solidní a místo aby lhal, řekl pravdu o tom, co zjistil. - Záhy měl podpálený dům. Policie potvrdila, že šlo o žhářství, žádná nehoda.

George Carlo je vzdělaný v medicíně, je právník a byl v čele tvorby průmyslových norem, a průzkumů ohledně bezpečnosti mobilních telefonů. - Tím narážím na jedno: Pokud je někdo dobře domestikovaný a potřebuje nutně znát názor člověka s papíry, aby mu mohl věřit, zde má příležitost.

Dokument je z roku 2005, ale jak vidíte, jelikož se před tím zavírají oči, situace ohledně uvědomění lidí se od té doby moc nezměnila... Udělá s tím někdo něco alespoň teď?

Zjištěná nebezpečí při používání mobilního telefonu: Genetická poškození, která mohou způsobovat rakovinu (Zejména rakovinu mozku). Carlo doslova říká: ,,Vlny mobilního telefonu v blízkosti těla, způsobuje narušení obnovy DNA! - Genetické poškození. To způsobuje prosakování krve přes mozkovou bariéru."

Chraňte alespoň své děti.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře