Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Epidemie, která je 20krát nebezpečnější než koronavirus, bije na poplach Světová zdravotnická organizace

Světová zdravotnická organizace odhalila, že existují obavy z šíření epidemie zvané "nemoc X", která je 20krát nebezpečnější než epidemie koronaviru.

Během nedávného zasedání Světového ekonomického fóra se sešli vedoucí představitelé Světové zdravotnické organizace a vědci, aby diskutovali o katastrofické hrozbě, kterou představuje potenciální šíření "nemoci X".

  • epidemie-ktera-je-20krat-nebezpecnejsi-nez-koronavirus-bije-na-poplach-svetova-zdravotnicka-organizace
  • epidemie-ktera-je-20krat-nebezpecnejsi-nez-koronavirus-bije-na-poplach-svetova-zdravotnicka-organizace

Termín "nemoc X", který zavedla Světová zdravotnická organizace v roce 2018, není existujícím virem, ale byl přijat k řešení potenciálních obav z neočekávaných zdravotních krizí v budoucnu. Název strategie je

Panel s názvem "Příprava na nemoc X" během tohoto zasedání zdůraznil naléhavou potřebu lepších komunikačních strategií pro boj proti dezinformacím a konspiračním teoriím.

Odborníci také zdůraznili, že "nemoc X" by se mohla jevit jako virus, který způsobuje respirační onemocnění, a mohla by to být vir, který se může přenášet ze zvířat na člověka.

Světová zdravotnická organizace vydala ostré varování, že bez řádné přípravy by "nemoc X" mohla předstihnout devastaci způsobenou epidemií koronaviru, která si dosud vyžádala více než 7 milionů životů po celém světě.

Odborníci zdůrazňují potřebu efektivní komunikace mezi národy, aby se zabránilo šíření "nemoci X".

Světová zdravotnická organizace také zdůraznila potřebu informovanosti veřejnosti s ohledem na šíření dezinformací o této epidemii a uvedla, že "dezinformace mohou být nakažlivé jako virus, takže musíme zabránit tomu, aby lidé šířili jakékoli informace o této nemoci. Aby se zabránilo šíření strachu nebo konspirace, je velmi důležité informovat lidi správnými informacemi.

Zdroj: Epidemie, která je 20krát nebezpečnější než koronavirus, bije na poplach Světová zdravotnická organizace (msn.com)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Flav 2024-01-28 19:02
Ano mají vše přípravené a otestované. Stále to nechápete ! Žádného soudu nebo satisfakce se nedočkáte. Tyhle potentáty nikdy nenajdete.
Citovat
#4 miroslav petr 2024-01-27 13:10
Strašit dezinformacemi může být velmi nebezpečné pro samé autory. Doufejme, že se dočkáme nezávislého soudu, který je údajně v některém africkém státě.
Citovat
#3 Ja1 2024-01-27 12:47
Jak ten zločinec ví , že X bude 20x nebezpečnější než Covid? Z toho lze logicky usoudit , že už mají něco připravené. Fiktivní nemůže být 20x nebezpečnější.
Citovat
#2 Kluk 2024-01-27 10:24
Ať už jdou do hajzlu Ti falešní proroci. Jejich konec se blíží.
Citovat
#1 Joseff 2024-01-26 21:18
Tak to znamená, že už na to mají registrovaný patent, stejně jako na covid, ziku, aids a další výtvory těchto zrůd. Čím kdo zachází, tím také schází a tihle si to vyzobou do posledního drobečku!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře