Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zakázaná medicína

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Většina do dnešní doby neví co je MMS, k čemu je tato formule dobrá a neznají jméno Jim Humbl - vynálezce, který je živ pouze z napsaných knih o MMS, které vydal.

  • zakazana-medicina

Jak jistě všichni víte, farmaceutický průmysl si "podplatil naši vládu" (ale i všechny po celém světě) a tak se u nás zakazuje vše dobré, dostupné a levné, jen aby lidé nebyli zdraví a utráceli za chemické produkty, které až tak nepomohou a které mají často nenahraditelné nežádoucí účinky. Takto to funguje i co se týče volné energie a vůbec všeho, co by lidsvu pomohlo, aby netrpěli. Proto naštěstí existuji lidé, kteří bojují za pravdu, pro blaho všech a kteří nemyslí na své blaho tak, aby na tom sami vydělali, i přes to, že jejich vynálezy jsou zesměšňovány, očerňovány a o kterých se píše, jak jsou nebezpečné pro zdraví. Rozumní lidé si však udělají svůj úsudek, co je pravdivé a co jsou jen výmysli lidí, kteří jsou zřejmě placeni za to, že v lidech vzbuzují k těmto vynikajícím prostředkům nedůvěru. Čím více jsou používána odborná slova, kterým nevystudovaní lidé v tomto určitém oboru neruzumí, tím více se jim jeví, že takto sepsaný článek je pravdivější a autor vystudovanější.

Z časopisu pro zdraví a alternativní léčení - Nová Regena

Andreas Kalcker

Mnoho, velmi mnoho věcí.  Vývoj a výzkum kysličníku chloričitého je nyní velmi dynamický a podle mého názoru je již velmi málo  pravděpodobné, že by někdo dokázal tyto informace zastavit. Začíná se tak naplňovat  vize Jima Humbla.  Jimovi za to  patří velký dík.  Vždy to byl právě on, kdo se do tak těžkého úkolu pustil.  Ze začátku bylo velmi nepravděpodobné, že by se jeho plán mohl uskutečnit. Jak, ale všichni vidíme  i jeden  člověk může změnit svět.  K Jimovi se samozřejmě přidalo velké množství lidí včetně mě a tebe Pavle,  a tak  tuto ideu uskutečňujeme společně.  Na nás všech  leží nyní velká odpovědnost, protože to není vůbec jednoduchý úkol.  Účinky kysličníku chloričitého na lidské zdraví jsou nesporné.  To nemůže nikdo jakýmkoliv způsobem zpochybnit. Důkazem jsou statisíce lidí, kterým MMS/CDS zachránilo život  a další statisíce, kterým MMS vyléčilo jejich dlouhé a vážné choroby.  Pokud někdo tvrdí, že MMS neúčinkuje  nebo, že jde o placebo efekt, tak je to prostě hlupák.  MMS je nejfantastičtější věc, která se za posledních 50 let objevila. Pro mne je to zcela zásadní objev.

Při své návštěvě Mexika v květnu jste vedl internetovou diskusi o MMS pro celý svět společně s Kerri Riverou a Jimem Humblem.  Jaké nejčastější dotazy na této diskusi byly?

Ano… Kerri přišla  se skvělou věcí. Začala podávat MMS autistickým dětem. Již vyléčila podle svých speciálních protokolů přes 40 dětí z tohoto onemocnění.  Toto onemocnění je lékařskyoficiálně neléčitelné . Tedy abych to upřesnil -  ty děti vyléčily jejich maminky. Je nesmírně náročné dodržovat tyto protokoly, ale  odměnou těmto maminkám za jejich vytrvalost je uzdravené dítě.   Nedovedu si představuje větší štěstí, které ty maminky zažívaly. S několika z nich jsem mluvil a bylo pro mne velkým zážitkem slyšet a vidět osobně to, o čem se může lékařské vědě jen zdát.  Kdo ze čtenářů tohoto časopisu někdy zažil autistické dítě,  jistě ví, jak těžké to  pro rodinu je.  Přesto je zde prostředek, který tuto nemoc dokáže zlikvidovat i když se to pro mnoho lidí zdá nepochopitelné. Dokonce už je na Internetu webová stránka, která  popisuje, že doporučuji, aby se tyto děti léčily pomocí chemického bělidla…  Je mi to, ale jedno. Čas ukáže, kdo má pravdu.

Mnoho dotazů se samozřejmě týkalo CDS  a CDI. Velká část lidí se ale také na tuto diskusi připojila pouze z důvodu, že chtěli Jimovi poděkovat tváří v tvář za jeho práci a za jeho objev. Z pobytu v Mexiku jsem si přivezl velké množství nových informací, a také nových impulsů k dalšímu výzkumu.  Každé takové setkání s novými lidmi a s jejich zkušenostmi s aplikacemi MMS nebo CDS  mi přinese většinou nové nápady, a také nové zkušenosti.

Také tady v České republice jsem slyšel velké množství příběhů kdy MMS nebo CDS  pomohlo lidem z velmi nepříjemných nemocí.  To je odměna za naši práci. Uzdravení lidé. Každý člověk, který onemocní nějakou závažnou nemocí chce prostě jediné, uzdravit se.

Celé znění článku si můžete přečíst v tištěné Nové Regeně.

zdroj:http://www.e-regena.cz/

Facebook komentáře