Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vyhubí celý národ

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

  • aspartam
Neznámý odesílatel mně poslal tento zajímavý článek, zveřejnuji jej nezměněný. Svinstvo o kterém se ve článku píše nechali porevoluční vlády do ČR dovážet od listopadu 1989, kdy dali volnou ruku dovozcům potravin a zrušili kvalitativní normy na složení potravin. Dnes tvrdí, že do trhu s potravinami nemůžou zasahovat - to je lež. Dámy a pánové tak politici dbají o zdraví občanů:

Cyklamát

Cyklamát (též označovaný jako cyklamát sodný - sodium cyclamate) je umělé náhradní sladidlo, asi 30-50× sladší než cukr. Někteří lidé[kdo?] shledávají, že má nepříjemný chuťový účinek, méně však než sacharin. Ve členských státech EU se cyklamát označuje na výrobcích kódem E952.

Směs deseti dílů cyklamátu a jednoho dílu sacharinu se běžně používá pro vzájemné vyrušení chuťových dojezdů. Cyklamát je levnější než většina sladidel. Zdravotní nezávadnost je předmětem sporů.

Zákaz používání

V roce 1969 vydala americká agentura Food & Drug Administration (FDA) na cyklamát sodný zákaz používání. Bylo zjištěno, že způsobuje "rakovinotvorné tumory a vrozené vady".[1] Pro obsah cyklamátu sodného v nápojích Coca cola ZERO (konkrétně ty určené pro Čínu, Venezuelu a některé další středoamerické země) byl tento nápoj v červnu 2009 ve Venezuele zakázán.[1]

Doktorka Janet Starr Hull se ve své knize Sladký jed (Sweet poison) dělí o zajímavou osobní zkušenost. V roce 1991 u ní byla zjištěna Gravesova nemoc (autoimunitní onemocnění postihující štítnou žlázu). Později se však ukázalo, že ve skutečnosti šlo o otravu aspartamem s klasickými příznaky Gravesovi nemoci.

Jak se mu vyhnout

Zlaté pravidlo říká, že je nejlépe vyhýbat se všem potravinám s označením light, dietní, dia a bez cukru. Pokud si nějakou tu dia sušenku či dia limonádu přeci jen dopřát chcete, ujistěte se, že ve složení není uveden aspartam (E951), sacharin nebo cyklamát.

ASPARTAM JE JED!

CO ZPŮSOBUJE ASPARTAM:

poruchy endokrinního sytému, alzheimerovu nemoc, otrava methanolem, příznaky strachu, arthritida, astma, astmatické reakce, bolest břicha, problémy kontroly cukru při diabetes, hyper- a hypo-glykémie, rakovina mozku, poruchy dýchání - těžkost, dušnost, pálení očí a v krku, bolesti při močení, bolesti svalů, křeče, vystřelující bolesti, necitlivost v nohách, svírání, závratě či nestabilita, bolesti hlavy, hučení v uších, záchvaty úzkosti, nesrozumitelné vyslovování (,,patlání" řeči), nejasné vidění, ztráta paměti, bolesti kyčelních kloubů, chronický kašel, chronická únava, deprese, průjmy, únava, extrémní žízeň, nebo hlad, těžké defekty plodu u těhotných žen, skleroza multiplex, Parkinsonova nemoc, kožní tuberkuloza projevující se lupomy (uzlíky - takové boule na hlavě), JE EXTRÉMĚ NEBEZPEČNÝ PRO DIABETIKY (kteří si tohle umělé sladidlo dávají místo cukru!!!!), zapříčiňuje OBEZITU (protože formaldehyd z aspartamu se hromadí v buňkách), poruchy prokrvení, vypadávání vlasů, poruchy srdce, vysoký krevní tlak, impotence, potíže při sexu, poruchy koncentrace, alergické reakce, stavy paniky, fobie, poruchy mluvy, infekční nemoci, záněty v krku, poruchy spánku, záchvaty připomínající epileptické záchvaty,svědění a poruchy kůže, otoky, včetně otoku očí, křeče svalů, postupná úplná ztráta zraku, nevolnost, zvracení, poruchy sluchu, pískání v uších, menstruační obtíže, změny cyklu, bolesti končetin, otoky končetin, změny charakteru osobnosti, poruchy polykání, ADH/ADHD u dětí, poruchy vidění, přibírání na váze, vodnatěníorganismu, neurologická onemocnění, prudké bolesti hlavy, dále byl při užívání aspartamu zjištěn 16x větší výskyt mozkových nádorů… a tento seznam ještě stále není ani zdaleka úplný…. na otravu aspartamem můžete i zemřít…

Díky aspartamu se již zřítilo pár letadel, protože piloti zničehonic oslepli, nebo dostali záchvaty… proto je u leteckých společností konzumace výrobků s aspartamem přísně zakázána. (Pilotům to řeknou, ALE VÁM NE!!!)

(seznamy příznaků pochází z německého časopisu ,,Raum und Zeit")

Teď k otázce methanolu a formaldehydu.

Co se týče samotného aspartamu, tak ten se rozkládá již při 30°C (zde je uvedeno 30, ve skutečnosti je to už 29,4!) na jednotlivé složky. Tímto je urychlována absorbce methanolu.

Toto je pouze počáteční stupeň jeho rozkladu, dále se totiž přeměňuje na kyselinu mravenčí ( Přeměňuje se na nefyziologickou D-formu kyseliny mravenčí - PRUDKÝ BUNĚČNÝ JED - vesmír je duální, proto tato kyselina je pravým opakem přírodní kys. mravenčí, která je dokonce léčivá.) a formaldehyd. (Formaldehyd je život ohrožující neurotoxin.)EPA vydala následující stanovisko k methanolu v lidském těle: …"Jeho maximální doporučená denní návka je 7,8 miligramu denně… Jeden litr dietní limonády obsahuje okolo 56 miligramů methanolu.

Nejznámější následek požití methanolu jsou problémy se zrakem. (Jediný lok této látky stačí k tomu, aby člověk během jediné vteřiny oslepnul!) Formaldehyd je známy karcinogen, zapřičiňující mimo jiné poškození sítnice, ovlivňuje replikaci DNA a způsobuje porodní defekty.(!!!!!)

Používá se jako stolní nízkokalorické sladidlo (stolní sladidlo IRBIS) a jako sladidlo v sypkých směsích pro výrobu nejen nízkokalorikých, ale i běžných nápojů (nápoj v prášku Tang). Setkáme se s ním ve žvýkačkách (Wrigley) a v jogurtech (Yoplait Light, Danone Vitalinea).

,,Účinky aspartamu i když je přijímán ve velmi malých dávkách, mohou v těhotenství postihnout plod. Poruchy v souvislosti s aspartamem se u lidí projevují už i při malých dávkách, obsažených v jediné žvýkačce.

Molekula aspartamu se skládá ze tří složek: kyseliny asparagové, fenylalaninu a metylalkoholu. Už při 30°C se začíná vysokou rychlostí rozpadat.Zásoby formaldehydu se ukládají v tukových buňkách, obvzlášť na kyčlích a stehnech. Od doby, kdy byl NutraSweet propuštěn na trh, epidemie obezity doslova explodovala! Chcete být pořádně tlustí? Pijte hodně Coly Lite! Později k tomu jako malý bonus můete dostat ještě cukrovku, oslepnout, podlehnout chronické únavě

Zásoby formaldehydu se ukládají v tukových buňkách, obvzlášť na kyčlích a stehnech. Od doby, kdy byl NutraSweet propuštěn na trh, epidemie obezity doslova explodovala! Chcete být pořádně tlustí? Pijte hodně Coly Lite! Později k tomu jako malý bonus můete dostat ještě cukrovku, oslepnout, podlehnout chronické únavě

Nervový chirurg, Russell Blalock ve své knize ,,Excitotoxins, taste that kills" (Excitotoxiny, chuť která zabíjí) píše: ,,U aspartamu mne vážně znepokojuje jeho souvztažnost s mozkovými, stejně jako pankteatickými, děložními a vaječníkovými nádory a skutečnost, že provokuje takové množství syndromů k nerozeznání podobných příznakům Alzheimerovy choroby." -

Aspartam má mnoho názvů (zdokumentovaným je asi padesát, dnes už jich bude více), ale nejznámější a doufám že snad i nejpoužívanější jsou tyto:

Aspartam, Acesulfam K, Irbis, Sponful, NutraSweet, Fenylalanin, E-951, E-953 (pravdpodobně i E-954 a E-955.)

zdroj: http://berossos.blog.cz/

----------------------------------

Aspartam: hrůzná realita a zločin, ale cool

Dnes si zase dáme trochu paranoii. Už jste někdy přemýšleli, proč tolik výrobců jídla do něj přidává umělá sladidla jako je Aspartam? Bylo prokázáno, že to není vhodné k požívání zvířaty ani lidmi. Proč tedy náš stát nás neochrání před tímto? Protože nás nechce ochránit ale zabíjet?

Možná mávnete rukou, že vám neříkám nic nového, že už přeci víte, že také mnohá Éčka jsou považovaná za jedy. Nevím jak Éčka, ale Aspartam jed je.

Při dlouhodobém užívání nebo i okamžitě po požití může způsob mnoho různých druhů zdravotních potíží od bolestí hlavy, změny nálad, obžítnost myslet čistě, nevolnosti po alzheimerovu chorubu, poškození DNA, nizší IQ po celý seznam jiných potíží.

Vědecky byla prokázána jeho škodlivost, ale pak bylo "nezávislou" komisí FDA (Food and Drug Agency) rozhodnuto, že Aspartam nemá žádné škodlivé dopady na zdraví. Mezi členy té komise patřili členové organizace sdružující výrobce a prodejce Aspartamu. To si pak můžete udělat obrázek o tom, jak moc byla ta komise nezávislá. Kolikrát jsme už tento scénář viděli?

Pravda je bijící do očí, ale někteří by rádi, aby toto zůstalo jakýmsi otazníkem, že možná je to jed a že...

Celý článek zde: http://www.freeglobe.cz/

(http://mika.blog.iDNES.cz)

----------------------------------------------------

SLADKÝ VRAH - ASPARTAM

Oficiální magazín amerického vojenského letectva, Flying Safety (Bezpečnost létání) uveřejnil již v květnu 1992 následující text: „Účinky aspartamu, i když je přijímán jen ve velmi malých dávkách, mohou v těhotenství postihnout plod. Poruchy v souvislosti s aspartamem se u lidí projevují už i při malých dávkách, obsažených v jediné žvýkačce. To může znamenat, že pilot, který pije dietní (lite) limonády, je náchylnější k závratím nebo epileptické aktivitě indukované míháním. Všem takovým pilotům hrozí, že se stanou oběťmi náhlých výpadků paměti, závratí během letu podle přístrojů a postupné ztráty zraku." Monsanto Chemical Co. prodává aspartam jako NutraSweet a EQUAL, a nyní je na trh dodáván i pod jinými názvy různými producenty. Piloti, kteří dostali epileptické záchvaty v pilotních kabinách strojů komerčních leteckých společností přišli o lékařská uschopnění k létání, a tři z nich v tomto roce na aspartam zemřeli...

Celý článek zde: http://www.cestykezdravi.cz/

(WM magazin č.40, 2005)

Názor odborníka:

http://zdravi-az.cz/

-----------------------------------------------------

Aspartam - pro a proti

Aspartam (E 951, NutraSweet) je syntetické sladidlo a látka zvýrazňující aroma. Byl objeven náhodně při vývoji léku na žaludeční vředy a v přírodě se přirozeně nevyskytuje. Aspartam byl původně považován za dokonalé umělé sladidlo a výrazně přispěl k rozmachu průmyslu nízkokalorických potravin...

Celý článek zde: http://www.ordinace.cz/

-----------------------------------------------------

PŘÍBĚH DVOU SLADIDEL: ASPARTAMU A STÉVIE

Již přes dvacet let zuří v této zemi tichá válka. Bitevním polem je multimiliardový průmysl na výrobu umělých sladidel. Bojovníky jsou na jedné straně obří agrochemický průmysl a jeho silný spojenec, FDA (Úřad pro potraviny a léčiva), na druhé pak hrstka malých soukromých firem a občanů, kterým není lhostejné jejich vlastní zdraví. Ztráty představuje 200 milionů mužů, žen a dětí, kteří pravidelně konzumují přes 5000 produktů slazených sacharinem, acesulfamem K a aspartamem. Činí tak proto, že jsou to diabetici, hypoglykemici nebo si prostě jen hlídají váhu. Nevědomky se stávají oběťmi tím, že konzumují umělá sladidla ve všem od žvýkaček po nealkoholické nápoje. Ještě znepokojivější je používání aspartamu, snad nejtoxičtější z těchto chemikálií, v dětských vitaminech jako Centrum Jr, Sunkist Multivitamins, Flintstones od Bayeuru a žvýkačkových vitaminů Bugs Bunny. Aspartam je dodáván na trh pod neškodně znějícími názvy Equal a NutraSweet.

Jediná varovná nálepka, která se objevuje na malých modrých krabičkách s tabletkami Equalu a produktech s aspartamem, se týká...

Celý článek zde: http://www.rostlinnyolej.cz/

-----------------------------------------------------

ASPARTAM JE JED!

Co způsobuje aspartam:

poruchy endokrinního sytému, alzheimerovu nemoc, otrava methanolem, příznaky strachu, arthritida, astma, astmatické reakce, bolest břicha, problémy kontroly cukru při diabetes, hyper- a hypo-glykémie, rakovina mozku, poruchy dýchání - těžkost, dušnost, pálení očí a v krku, bolesti při močení, bolesti svalů, křeče, vystřelující bolesti, necitlivost v nohách, svírání, závratě či nestabilita, bolesti hlavy, hučení v uších, záchvaty úzkosti, nesrozumitelné vyslovování (,,patlání" řeči), nejasné vidění, ztráta paměti, bolesti kyčelních kloubů, chronický kašel, chronická únava, deprese, průjmy, únava, extrémní žízeň, nebo hlad, těžké defekty plodu u těhotných žen, skleroza multiplex, Parkinsonova nemoc, kožní tuberkuloza projevující se lupomy (uzlíky - takové boule na hlavě), JE EXTRÉMĚ NEBEZPEČNÝ PRO DIABETIKY (kteří si tohle umělé sladidlo dávají místo cukru!!!!), zapříčiňuje OBEZITU (protože formaldehyd z aspartamu se hromadí v buňkách), poruchy prokrvení, vypadávání vlasů...

Celý článek zde: http://www.nwoo.org/

http://hptruth.info/

----------------------------------------------

Jiný, poněkud odbornější názor na Aspartam:

Z toxikologického hlediska byl aspartam zhodnocen komisí JECFA/FAO/WHO jako sladidlo zdravotně nezávadné a tato komise také stanovila akceptovatelnou denní dávku (tzv. ADI) poměrně vysoko na 40 mg aspartamu na 1 kg tělesné hmotnosti denně. To znamená, že člověk o hmotnosti 80 kg může denně bez rizika zkonzumovat 3 200 mg aspartamu, což by v přepočtu na cukr odpovídalo 640 g cukru. Je prakticky vyloučené, aby byl člověk schopen denně zkonzumovat takovéto množství sladkostí a slazených nápojů.

Celý článek zde: http://www.galenus.cz/

Facebook komentáře

Související články