Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Světový virolog tvrdí, že koronavirus je „největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“.

Špičkový odborník na virologii a patolog Dr. Roger Hodkinson řekl vládním úředníkům v USA na veřejném slyšení, že současná krize s koronavirem je „největším podvodem, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“.

Hodkinsonovy komentáře byly učiněny během diskuse Výboru pro komunitu a veřejné služby. Hovořil i jako generální ředitel biotechnologické společnosti, která vyrábí testy COVID.

  • svetovy-virolog-tvrdi-ze-koronavirus-je-nejvetsi-podvod-jaky-kdy-byl-spachan-na-nic-netusici-verejnosti

"Existuje naprosto nepodložená veřejná hysterie vyvolaná médii a politiky, je to pobuřující, jedná se o největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti," řekl Hodkinson.

Dále řekl, že sociální distancování je naprosto zbytečné a vyzval k okamžitému opětovnému otevření společnosti, aby se zabránilo ohromujícím škodám.

"Papírové a látkové masky jsou k ničemu a jsou směšné. Neexistuje žádný důkazní základ pro jejich účinnost. Vidět ty nešťastné, nevzdělané lidi - neříkám to v pejorativním smyslu - vidět tyto lidi chodit jako lumíky, kteří poslouchají jako hodinky bez jakékoli znalostní základny, je strašné. Kromě ochrany starších zranitelnějších osob nelze nic udělat pro zastavení šíření viru.“

Lékař také kritizoval nespolehlivost testů PCR a poznamenal, že všechny testy by se měly zastavit, protože falešná čísla „vyvolávají veřejnou hysterii“.

Hodkinson uvedl, že riziko úmrtí pro lidi ve věku do 65 let bylo „jedno ze tří set tisíc“, a že je prostě „pobuřující“ uzavřít společnost kvůli obyčejné chřipce. "Jsem naprosto pobouřen, že to dosáhlo této úrovně, zítra by se to mělo zastavit," uzavřel doktor Hodkinson.

Dr. Roger Hodkinson získal lékařské vzdělání a mnoho titulů na univerzitě ve Velké Británii v Cambridge (MA, MB, B. Chir.), Kde působil jako vědecký pracovník na Corpus Christi College. Po pobytu na univerzitě v Britské Kolumbii se stal certifikovaným všeobecným patologem na Royal College (FRCPC) a také členem College of American Pathologists (FCAP). “

ZDROJ ZDE:

https://summit.news/2020/11/18/top-pathologist-claims-coronavirus-is-the-greatest-hoax-ever-perpetrated-on-an-unsuspecting-public/?fbclid=IwAR1pBw4NOq43kTKQ1Ceth6F1mQgMuBE5b7cuF1HOT_wQsZRiFjb76pTkFLg

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře