Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

R.Z.Cheng MD. PhD, Hanping Shi MD. PhD, Yangisava, MD. PhD: Nasaďme proti koronaviru vitamín C.

Epidémie koronaviru vznikla v čínském Wu-chanu a nyní, doprovázena strachem, se šíří do dalších kontinentů a zemí. A nejhorší na věci je ta skutečnost, že dosud neexistuje vakcína či specifický lék, který by byl onemocnělým lidem k dispozici.

  • r-z-cheng-md-phd-hanping-shi-md-phd-yangisava-md-phd-nasadme-proti-koronaviru-vitamin-c
 Čímž se samozřejmě strach lidí z předmětné nemoci dále zvyšuje. Rychlá, pohotově použitelná, dostupná a též bezpečná léčba je v těchto dnech nezbytná nejen pro záchranu už onemocnělých pacientů a k zastavení dalšího šíření epidémie, ale též pro vzpruhu a povzbuzení, které by nalezení léku lidem v Číně a na celém světě psychologicky přineslo.

Akutní plícní selhání (acute respiratory distress syndrome (ARDS), je klíčovým mechanizmem, způsobujícím osudovou nemoc, o níž je řeč. Charakteristickým snakem ARDS vedoucím k poruše buněk, selhání životních orgánů a smrti je zvýšený oxidační stres dostavující se překotným uvolňováním volných radikálů a cytokinů (malé proteiny, které mohou ohrožovat imunitní systém).

Časné užití velkých dávek antioxidantů, zvláště pak vitaminu C (VC),   hraje proto v léčbě nemoci z koronaviru klíčovou roli. Vyzýváme proto všechny za zdraví lidí zodpovědné organizace a jejich pracovníky, aby svým onemocnělým v zájmu zastavení šířící se epidémie odvážně a urychleně aplikovali do žilvelké dávky vitamínu C(VC).

COVID-19 je rychle se šířící epidémie s vysokou nemocností a úmrtností a introžilně podávaný vitamín C efektivně oxidačnímu stresu čelí.

Z čínské zprávy zveřejněné na webu Orthomolecular.org. vybral a přeložil Lubomír Man

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře