Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pět šokujících lží o Ebole, které nám nutí vlády a hromadné sdělovací prostředky

Všechny desinformace, které se šíří ohledně viru Ebola vládou USA za pomocí masmédií, bohužel činí tuto pandemii ještě horší. To proto, že veřejnosti není řečena pravda o tom, jak se virus šíří a jak mohou jednotlivci zabránit přenosu této nemoci.

  • pet-sokujicich-lzi-o-ebole-ktere-nam-nuti-vlady-a-hromadne-sdelovaci-prostredky
  • Virus Ebola Foto : macleans.ca

Na každé úrovni médií a vlády, se zdá být mnohem důležitější ochrana finančních zájmů farmaceutických firem, než ochrana veřejného zdraví. Takže lidé nevědí pravdu o tom, jak se virus Eboly šíří a jak mohou zvýšit jejich schopnost přežít globální pandemii.

Zde uvádíme pět největších lží, které se právě teď šíří o Ebole.

Virus Ebola Foto : macleans.ca

1. Ebola se nikdy nedostane do Spojených států

Tato lež vyšla najevo právě tento týden, kdy CDC potvrdila nakažení virem Ebola u pacienta v Dallasu.

Nejen, že se Ebola již začíná šířit v Americe, ale top vědec, který pracoval pro CDC nyní tvrdí, že je to jen začátek a že se Ebola bude šířit po celé Americe.

„… zdá se, že několik lidí přišlo s nakaženým do styku předtím, než byl umístěn do izolace, a je docela možně, že bude jeden, nebo více z jeho kontaktů napaden,“ dodal. A co víc, vědec připustil, že je to jen otázkou času, než se smrtící africký virus dostane do všech míst v USA.

2. Ebola se šíří pouze prostřednictvím přímého kontaktu s tělními tekutinami.

Tato šokující lež lékařů může brzy stát životy miliónů lidí. Po pravdě řečeno, Ebola se může šířit vzduchem na krátké vzdálenosti prostřednictvím aerosolů- částic ve vzduchu.

Ebola se může také šířit prostřednictvím kontaminovaných ploch. Když je nakažený pacient v kontaktu s povrchem, jako jsou například kliky, nebo klávesnice na bankomatu, může na nich zanechat vir, který přežívá po mnoho minut, nebo hodin v závislosti na podmínkách prostředí (teplota, vlhkost, atd.). Jiná osoba může být napadena pouhým dotykem infikovaných částí.

Schopnost Eboly šířit se prostřednictvím kontaminovaných ploch je důvod, proč se oběti v Africe nakazili při jízdě taxíkem. To také znamená, že jakákoliv forma veřejné dopravy – letadla, sanitky, podchody- mohou skrývat virus a urychlit jeho šíření.

Stejně jako všechny ostatní viry, se virus Eboly zničí na slunečním světle. Ale může zůstat životaschopný po překvapivě dlouhou dobu v prostředí, kde sluneční světlo nedosáhne – jako jsou podzemní podchody, které jsou ideální půdou pro virový přenos.

3. Nebojte se: Zdravotnické orgány mají vše pod kontrolou

Hrůzná lež o Ebole, která je opakována vládou USA je „Nebojte se, máme vše pod kontrolou!“

Samozřejmě, že skutečnost, že Ebolou infikovaná oběť letěla přímo do země a pak chodila po městě Dallas po dobu 10 dní, naprosto odporuje falešným slibům zdravotnických orgánů, které tvrdí, že mají věci pod kontrolou.

Po pravdě řečeno, Ebola je zcela mimo kontrolu, což je přesně důvod, proč její náhlé objevení v nemocnici v Dallasu překvapilo téměř každého. Skutečnost je taková, že i přes všechny finance vynakládané na „vnitřní bezpečnost“, DHS nemá žádný způsob, jak zastavit šíření Eboly v USA.

Pokud má vláda Spojených států vše pod kontrolou, tak proč vláda nakoupila 160000 ochranných obleků? Proč Obama nedávno podepsal dekret, který povoluje nucenou vládní karanténu pro každého, kdo bude mít příznaky této infekční choroby?

Zatímco se veřejnosti lže a říká, že je vše pod kontrolou, za zavřenými dveřmi na nejvyšších úrovních státní správy každý ví, že se pandemie může rychle stát globálním zabijákem, který nemůže nikdo zastavit.

4. Jedinou obranou proti Ebole je vakcína, nebo farmaceutický lék

Tato lež může zabít milióny lidí, v případě zhoršení pandemie Eboly. V zoufalé snaze, aby se zajistily miliardy dolarů zisku pro výrobce vakcín a farmaceutických společností, CDC, FDA a dokonce FTC běžně cenzurují pravdivé informace o přírodní léčbě, která může pacienty vyléčit. (například koloidní stříbro).

Společnostem, které nabízí velmi prospěšné esenciální oleje a produkty koloidního stříbra, již bylo mnohokrát vyhrožováno trestním stíháním a pronásledováním ze strany FDA. Mainsteamová média zůstávají jako spoluviníci při systematickém potlačování přírodních léků, tištěnou FDA propagandou, zatímco se zcela vyhýbají jakémukoliv vyváženému zpravodajství, které by mohlo upozornit na mimořádné anti-virové schopnosti mnoha léčivých bylin, jak jsem již popsal v epizodě šesté připravenosti na pandemii.

Pokud skutečně chceme, aby se právě teď zastavilo šíření této virové pandemie, tak vláda a média by měly nutit občany aby podpořili jejich imunitní systém tím, že budou konzumovat více výživnou stravu, bylinné koření a anti-virové rostliny (k nimž patří máta peprná, bazalka, rozmarýn, skořice, oregano atd).


Každý by měl být okamžitě vyzván, aby se ujistil, že má v krvi dostatek cirkulujícího vitamínu D, a ti, kteří mají nízké hladiny vitamínu D- což se týká skoro každého- by měli být vyzváni, aby si jej doplnili.

Ale místo toho, aby se naléhalo na veřejnost za účelem zlepšení jejich imunitního systému a zvýšení jejich přirozené obranyschopnosti proti viru Ebola, je každému jen směšně tvrzeno, že si mají pouze mýt ruce a čekat na farmaceutické společnosti, které zavedou proti Ebole očkovací látky.

5. Ebola vznikla odnikud a byla to jen náhoda vytvořená přírodou

Moderní verze virusu Ebola, který momentálně agresivně cirkuluje, může být ve skutečnosti bioinženýrský virus, podle jednoho vědce, který o tom napsal příběh na přední straně nejznámějších liberijských novin.

Ebola je geneticky modifikovaný organismus (GMO),“ prohlásil Dr. Cyril Broderick, profesor molekulární patologie, na titulní straně v příběhu zveřejněném v liberijském deníku.

Broderick dále vysvětluje:

Byla potvrzena existence amerického vojensko-zdravotnického průmyslu, který vede biologické testy zbraní pod záminkou provádění očkování pro kontrolu nemocí a zlepšení zdraví „černých Afričanů v zahraničí.“

Dále k podpoře tvrzení tohoto výzkumu genetického inženýrství je, že americká vláda patentovala virus Eboly v roce 2010 a nyní nárokuje duševní vlastnictví práv nad všemi variantami Eboly. Patent číslo CA2741523A1 je možné zobrazit na tomto odkazu.

Přečtěte si více o patentování Eboly a kontrole jeho výzkumu v tomto článku.

To znamená, že americká vláda si nárokuje veškerou kontrolu nad výzkumem Eboly také proto, že jiný výzkumný projekt zahrnující replikaci viru by porušil vládní patent.

Ve skutečnosti, schopnost mnohem lepšího přenosu kmene Eboly v současné době (ve srovnání s předchozími ohnisky v minulých letech), vzbuzuje u mnoha lidí přesvědčení, že tento kmen je vylepšenou variantou, která buď unikla z vládních laboratoří, nebo byla úmyslně nasazena jako zbraň pro kontrolu populace.

Několik amerických vědců otevřeně vyzvali ke globálnímu vylidnění za pomocí genetické biozbraně jako je Ebola. Dr. Eric Pianka z University of Texas v Austinu údajně obhajoval použití Eboly k vyhlazení 90 % lidské populace, podle portálu Life Site News.

Zdá se, že může dostat jeho přání. Pokud bude aktuální exploze Eboly pokračovat, světová populace může být ve vážném ohrožení a mnoho miliónů lidí může zemřít.

zdroj :http://www.naturalnews.com, http://www.biodefense.com,http://www.google.com,http://theextinctionprotocol.wordpress.com, http://www.liberianobserver.com,https://www.lifesitenews.com
http://svobodnenoviny.eu/pet-sokujicich-lzi-o-ebole-ktere-nam-nuti-vlady-a-hromadne-sdelovaci-prostredky/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře