Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Péče o nemoc, nebo péče o zdraví? Volba je jen na nás!

Nenechte se obluzovat nepřeberným množstvím reklam na preparáty proti nachlazení. Ty přináší řešení až ve chvíli, kdy jsme nemocní, což je tak trochu paradox, protože nakonec se vyléčíme i bez nich. Mnohem lepší je virózám a chřipkám úplně předejít, nejlépe pomocí tradičních přírodních metod.

  • pece-o-nemoc-nebo-pece-o-zdravi-volba-je-jen-na-nas

Jednou z nich je naše oblíbené konopný seté, zejména pak konopný protein, který se získává rozmělněním semínek této odrůdy konopí. Konopný protein by se měl stát součástí  jídelníčku právě teď, v předzimním období, kdy je potřeba podpořit imunitní systém a tím předcházet možným onemocněním.

Na rozdíl od preparátů prodávaných v lékárnách na nás v konopném proteinu nečíhají žádné nástrahy v podobě nepřeberného množtsví vedlejších účinků a chemických látek, které sice na nachlazení krátkodobě zaberou, ale dlouhodobě tělu spíše uškodí.

Konopný protein obsahuje malé množství tuku (12%) a vysoký podíl bílkovin a to až 50%, což je více než např. v hovězím mase, které obsahuje cca 30% bílkovin. Je v něm zastoupeno všech 20 aminokyselin, včetně 8 esenciálních nezbytných pro lidské tělo, a vysoký podíl antioxidantů (tokoferoly, tokotrienoly a chlorofyl). Přispívá tedy k pročištění organismu a posílení celého imunitního systému lidského těla. Díky tomu skvěle slouží jako prevence proti mnoha běžným onemocněním.

Skutečnost, že konopný protein je produkt výhradně rostlinného původu jistě potěší vegetariány a vegany. Zejména pro tyto skupiny může být konopný protein vhodným prostředkem pro doplnění nezbytných živin. 

Stačí ho jen přimíchat do vašeho oblíbeného nápoje, jogurtu, ovesné kaše, jak je libo...

Za pokus to stojí ne?

Minimálně tak podpoříte lokální farmáře místo obřích farmaceutických koncernů.

Zdroj: Zelená Země

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře