Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

P.C.Roberts: Dogmatická lékařská ortodoxie se pokouší zdiskreditovat účinnou léčbu COVIDU-19

Hydroxychlorochin (HCQ), se už desetiletí používá na léčbu lupusu, malárie a artritídy. A jak tedy došlo k tomu, že se o jeho vzácných vedlejších účincích začalo mluvit až tehdy, kdy začal být používán i proti COVIDU-19? Nejde o akci vakcínové lobby?

  • p-c-roberts-dogmaticka-lekarska-ortodoxie-se-pokousi-zdiskreditovat-ucinnou-lecbu-covidu-19

https://www.medpagetoday.com/infectiousdisease/covid19/85870?xid=nl_mpt_DHE_2020-04-10&eun=g619645d0r&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=Daily%20Headlines%20Top%20Cat%20HeC%20%202020-04-10&utm_term=NL_Daily_DHE_dual-gmail-definition

Jak je možné, že lékaři, používající k léčbě viru HCQ a ohlašující dobré výsledky této léčby, se nezmiňují o žádných srdečních zástavách?
https://m.washingtontimes.com/news/2020/apr/2/hydroxychloroquine-rated-most-effective-therapy-do/

Ale zato tito lékaři hovoří o tom, že to, co lidi zabíjí, jsou ventilátory.


Než se o věci zmínil prezident Trump, probíhala o tomto slibném léku (HCQ), docela vyvážená debata, a to samozřejmě též i proto, že se tak dlouho už používá. Ale chvíli, kdy se Trump o léku vyjádřil kladně, média džihádisticky zaútočila s jasným cílem lék zdiskreditovat.


Přečtěte si tento lékařem sepsaný článek, nastolující následující otázku: Je možno dovolit lékařské orthodoxii, aby potlačovala účinnou léčbu?
https://www.americanthinker.com/articles/2020/04/medical_advances_minus_the_full_research_apparatus.html

Překlad: Lubomír Man

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře