Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nenechte se očkovat proti koronaviru. Vakcíny změní lidskou genetiku. Varují známí němečtí lékaři a vědci

Oficiální sdělovací prostředky jsou plné strašení strašlivým koronavirem a politici a oficiální odborníci tvrdí, že jedinou záchranou lidstva bude celosvětové očkování nově vyvíjenými vakcínami. Z nějakého záhadného důvodu se ale nevede vědecká debata a skutečné nebezpečnosti nemoci COVID19 a možným rizicích potenciálních vakcín.

  • nenechte-se-ockovat-proti-koronaviru-vakciny-zmeni-lidskou-genetiku-varuji-znami-nemecti-lekari-a-vedci

Přední němečtí lékaři ale před očkováním varují veřejnost. Přitom se nejedná o žádné plošné odmítače očkování. Dr. Wodarg byl jedním z prvních německých lékařů, který zpochybnil na základě podrobného studia dat oficiální verzi korona pandemie.

Nyní varuje před vakcinací, podle jeho závěrů vyvíjené vakcíny změní lidský genom a tedy i genetiku naočkovaného jedince. Dr. Wodarg dokonce nabádá k odmítnutí očkování proti koronaviru!

Prof. Dr. S Bhakdi je v dnes asi nejvýznamnější v Německu žijící mikrobiolog a epidemiolog.Podle něj je vakcinace nejenom zbytečná, ale i vysloveně nebezpečná pro lidské zdraví.

Odmítavě se k povinnému očkováni proti koronaviru staví i další přední lékaři a vědci. Jen jim nikdo nedopřává prostor v mediích a vědeckých diskuzích. Naopak jsou náhle označováni jako šarlatáni a podivíni.

V celé té koronavirové “pandemii” něco pěkně smrdí a nechat se očkovat pochybnou korona vakcínou může v tuto chvíli jen skutečný hazardér s vlastním zdravím.

zdroj:https://ceskavec.com/2020/07/nenechte-se-ockovat-proti-koronaviru-vakciny-zmeni-lidskou-genetiku-varuji-znami-nemecti-lekari-a-vedci?fbclid=IwAR2Z9iqWJWYy3UJGOgeIRJHsmHF2E-JLRcMZekfKLFEAgoNNnoKA0hyKDVw

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře