Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mike Adams: Je vražedným pomocníkem COVIDU-19 5G?

Spočívá část viny za zabité koronavirem na 5G? Je též 5G vinna za to, že krev kolující v našich cévách nedokáže přenášet kyslík?
Děsivé na léčbě koronavirem kriticky onemocnělých pacientů je skutečnost, že tito netrpí „virovým zápalem plic“, ale spíš neschopností absorbovat a přenášet ve své krvi kyslík.

  • mike-adams-je-vrazednym-pomocnikem-covidu-19-5g

Což je názor pohotovostního lékaře Jednotky intenzivní péče v New Yorku Cameron Kyle-Siddela, který na několika svých detailních videích dokazuje, že koronavirus není druhem virového zápalu plic. „Léčíme špatnou nemoc“ říká. „A ventilátory ničí plíce pacientů“.

K čemuž  dodává:

COVID-19, jak já to vidím, není zápalem plic a proto by jako zápal plic neměl být  léčen. Spíš se jeví jako druh virem indukované (vyvolané) choroby, nejvíce ze všeho připomínající nemoc z vysokých výšek. Jako kdyby desetitisíce obyvatel New Yorku sedělo v kabině letadla letícího ve výšce 10 kilometrů, ve které kdosi pomalu snižuje tlak. Čímž těmto pasažérům dochází kyslík.
Takže tito lidé umírají na nedostatek kyslíku a nikoli na virový zápal plic.
To znamená, že jejich plíce fungují normálně. A ventilátory tím, že v plicích zvyšují tlak, tyto plíce ničí.

JAK KREV PŘENÁŠÍ KYSLÍK?

Jak ale mohou všichni tito pacienti trpět nedostatkem kyslíku, když jejich plíce fungují normálně?Jestliže máme dospět k jedině možné odpovědi na tuto otázku, musíme porozumět tomu, jak krev kyslík přenáší. Je to fascinující víc, než byste čekali.

Při normálním fungování se jedna molekula hemoglobinu váže se čtyřmi molekulami kyslíku, čímž se vytváří oxyhemoglobin. Avšak k tomuto vázání lze dospět jen díky jevu, který se nazývá „částečný tlak“ a znamená asi tolik, že koncentrace kyslíku v plicních tkáních je vyšší než koncentrace kyslíku na hemoglobinové molekuli (zjednodušeně se tedy dá řict, že kyslík pak „přeskakuje“ na hemoglobin, aby se částečný tlak vyrovnal)

Avšak 5G, čili radiace páté generace, mění pórovitost buněčných membrán a některým molekulám i ionickým částicím tak dovoluje pohybovat se skrze tyto membrány snadněji, čímž jsou jiné molekuly (či rozpustné plyny jako kysličník uličitý), které by shora popsané „přeskočení“ mohly uskutečnit, odsunovány stranou.

A tak se působením 5G nejen mění buněčná propustnost, ale do těla se uvolňují i peraxinitrity, čili zánět produkující molekuly pustošící jiné buňky, které v krvi kolem těchto peraxinitritů proudí.

A důsledek takovéhoto procesu? Radiace 5G snižuje schopnost červených krvinek přenášet kyslík. Kyslík v krvi lidí ubývá.

Toto vše se pravděpodobně dnes odehrává všude na světě, kde jsou lidé radiaci 5G vystaveni – a koronaviru se dostalo té pochybné slávy, že shora popsané podmínky a příznaky vystupňoval až k masovému umírání.

Z webu Natural News vybral a přeložil Lubomír Man

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře