Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Konopný olej – mimořádně zdravá potravina, která se farmaceutickému průmyslu nehodí do krámu!

Exploze zájmu o potraviny vyráběné z technického konopí není žádný marketingový tah, ale prostý důsledek toho, že ve srovnání s většinou ostatních potravin je ty konopné nechávají daleko za sebou. Konopí je pro lidskou výživu opravdu dokonalé. Velmi málo potravin nabízí tak kompletní a vyváženou škálu živin jako například konopný olej.

  • konopny-olej-mimoradne-zdrava-potravina-ktera-se-farmaceutickemu-prumyslu-nehodi-do-kramu

Konopný olej se svými vlastnostmi výrazně přibližuje k rybímu tuku, mnohem více než jakýkoli jiný rostlinný olej. Vzhledem k tomu, že velké procento rybího olej je kontaminováno chemikáliemi a těžkými kovy, je moudré místo něj vyzkoušet právě olej konopný.

Existují dva hlavní důvody, proč je konopný olej považován za zázračnou potravinu. Konopný olej je zdrojem omega 3 a omega 6 mastných kyselin. Obě tyto kyseliny jsou v konopném oleji obsaženy v pro tělo optimálním poměru 3:1. Hrají obrovskou roli pro správné fungování metabolismu a imunitního systému.

Konopný olej také vykazuje působivé výsledky při řešení zánětů a autoimunitních onemocnění. Navíc neobsahuje žádné alergeny, takže je vhodný a stravitelný pro všechny typy alergiků.
Konopný olej obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací polynenasycených mastných kyselin, které jsou pro lidské tělo životně důležitě, ale tělo je neumí samo vyrobit. Jsou důležitou součástí buněčných membrán, pomáhají regulaci krevního tlaku a tlumení zánětlivých reakcí.

Nakonec je třeba si uvědomit, že pěstování konopné rostliny nevyžaduje žádné pesticidy nebo herbicidy. Konopný olej je pozoruhodný olej, který byl navržen tak, aby udržel lidi zdravé, živé a bez známek onemocnění. Navrhované využití: 1-2 polévkové lžíce, užívat každý den po celý život! ;-)

Snažte se s námi šířit dál poselství léčivého konopí a pomozte nám tak bojovat proti farmaceutickému mainstreamu!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře