Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

DVACATERO OFICIÁLNÍCH "PRAVD" O KORONAVIRU

1) Koronavirus je přírodního původu a někde se jím nakazil netopýr.

2) Pacient č. 1 se nakazil koronavirem po požití netopýra zakoupeného na tržnici v čínském Wu-chanu.

3) WHO vyhlásila celosvětovou pandemii už na základě prvních 41 nemocných v Číně. A to navzdory do toho okamžiku platných epidemiologických pravidel vztahujících se ke standardnímu vyhlášení pandemické situace.

  • dvacatero-oficialnich-pravd-o-koronaviru

4) Celosvětová koronavirová metodika, analyzování a vytváření statistik jsou optimální, přehledné a naprosto logické.

 
5) PCR testy jsou funkční, bezpečné a jednoznačné.
 
6) Roušky zabraňují (minimalizují) přenosu viru a pro ty, kdo je nosí, jsou neškodné. Lékaři a zdravotničtí pracovníci v nich prakticky prožijí život.
 
7) Onemocnění covid-19 není žádná chřipečka, ale mnohdy je natolik záludné, že abychom zjistili, zda jej máme, musíme jít na testy. Za zjištění, zda případně neumíráme nebo nejsme potenciálně nebezpeční pro své okolí, si musíme zaplatit. Budiž nám útěchou, že mnohé testovací stanice již dnes dělají „akce", během nichž nám nabídnou ke dvěma testováním třetí zdarma nebo test na některá další onemocnění v ceně.
 
8) Onemocnění je natolik závažné, že většina odběrových míst je na veřejně přístupných místech a v blízkosti procházejí zdraví lidé s dětmi bez roušek.
 
9) Na pandemii neexistuje lék a léčba hydroxychlorochinem + zinkem jsou jen z kontextu vytržené, neodborné konspirace.
 
10) Lék na covid-19 se nevyvíjí. Všechny nás zachrání vakcína (chemický koktejl) plná rtuti, hliníku, formaldehydu, fenoxyethanolu, polysorbátů a dalších pro tělo neškodných látek. Fámy o její depopulační roli jsou zcela směšné a ničím nepodložené.
 
11) Žádná akce naprosto totožně simulující současnou koronavirovou pandemii s názvem „Event 201" se v říjnu loňského roku v USA nekonala.
 
12) Bill a Melinda Gatesovi jsou filantropové, kteří ze svého již přes dvacet let miliardami dolarů zachraňují svět. Jejich vakcinologické konsorcium GAVI sdružuje všechny farmaceutické koncerny vyvíjející shodou okolností i vakcíny na onemocnění covid-19 (AstraZeneca, Johnson and Johnson, Merck, Pfizer, Eli Lilly, GlaxoSmithKline, Moderna, Novavax, Novartis, Roche, Inovio, Sanofi, Gilead Sciences, Inovio Pharmaceuticals) jen zcela mimoděk a náhodně.
 
13) Vir SARS-CoV-2 je natolik inteligentní, že dokáže spolehlivě rozpoznat, kdy a koho napadat. Jak se shodují odborníci z oblasti medicíny s odborníky přes politologii, sociologii a ekonomiku, vir je výsostně demokratický. Nesnáší totalitární systémy, a proto třeba neútočí na protivládní demonstranty v Bělorusku, Japonsku nebo Hongkongu. V ekonomické oblasti se (zatím) primárně specializuje na likvidaci pohostinství, cestovního ruchu, automobilového průmyslu, kultury a sportu. Je rovněž velmi vysazený na oblast školství a školáky starší 12 let.
 
14) Vir SARS-CoV-2 rád odpočívá v teplém počasí (především o prázdninách), při teroristických útocích, při policejních zákrocích proti černým spoluobčanům a těsně před volbami. Současný typ koronaviru SARS-CoV-2 je navíc předsudečně nakažlivý vůči osobám nad 150 cm (proto je vhodné před ním spíše sedět), proti osobám nedodržujícím noční klid (od 22:00 do 06:00) a vůči skupinkám čítajícím více než 6–10 osob. V poslední době se začíná ukazovat, že mu vadí i zpěv.
 
15) Česká vláda v roce 2018 nenakoupila 44 000 PCR testů na zjištění koronaviru za 186 000 000 dolarů. Je to konspirace. Ministerstvo zdravotnictví ČR tuto informaci nepotvrdilo.
 
16) Žádný patent na PCR testy na koronavirus si v roce 2015 Rockefeller jr. u patentového úřadu v USA ve Virginii nezaplatil.
 
17) Žádný dokument Rockefellerovy nadace s názvem „Scénáře pro budoucnost technologie a mezinárodní rozvoj“ z roku 2010 pracující s budoucí vizí a programem zvaným Lock Step, který hovoří prakticky o tomtéž, co zažíváme od ledna roku 2020 až dosud, neexistuje. Jde o konspiraci.
 
18) V Davosu na konferenci Světového ekonomického fóra v roce 2017 se světové elity v čele s Klausem Schwabem vůbec nebavily o programu zvaném The Great Reset (podle něhož nazvali právě letošní setkání), který jen tak náhodně hovoří o tom, jak by se měla zachovat světová ekonomika po napadení lidstva smrtící pandemií způsobené respiračním virem, která se zcela náhodně podobá té koronavirové. Vše, co se ohledně koronaviru právě celosvětově děje, je zcela spontánní, nahodilé, neplánované a správnými rozhodnutími do budoucna určitě ovlivnitelné.

19) Současný generální ředitel WHO, Etiopan Tedros Adhanom Ghebreyesus, je jen v roce 2017 náhodně zvolený imunolog. Vůbec nikdy nebyl hlavou etiopské mafie a islámské teroristické organizace zvané Tigrejské lidově osvobozenecké hnutí (TPLF), která má za posledních 30 let kvůli blokádě potravin, léků i přímého vraždění na svědomí smrt 147 000 Somálců z Ogadenu a okolí.

20) To, že za celých 7 měsíců ještě nikdo (nikde na světě) neviděl pitevní protokoly zemřelých na onemocnění covid-19, je pouhá náhoda. Určitě se časem objeví a jejich výstup zpracují odborníci do zprávy, kterou následně představí i veřejnosti. Tato zpráva bude nezmanipulovaná, netendenční, objektivní a pravdivá.

Poznámka pod čarou:

 
Virus HIV způsobující onemocnění AIDS se objevil také zcela náhodně z nakaženého šimpanze. S tím na počátku osmdesátých let souložil jeden Kamerunec, který nakažení dále předal svým deseti manželkám, a tak se virus začal šířit po celém světě. Škoda že tehdy nebyla WHO, všichni ti elitní filantropové a prozíraví politici tak obezřetní, jako jsou v těchto časech. V rámci preventivních bezpečnostních opatření mohli celý svět navléci do prezervativů a zachránili by tím dodnes stamilióny životů.

Pavel J. Hejátko

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře