Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Změnu, která přichází, již nikdo nezastaví!

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Člověk se nesmí nechat zviklat tím každodenním proudem mainstreamových informací a měl by si připomínat jednu základní zkušenost: Kdy vám tihleti mainstreamoví hujeři v minulosti řekli pravdu?

  • zmenu-ktera-prichazi-jiz-nikdo-nezastavi

Vzpomínáte na jedenácté září, na všechny ty války, které se pak ze strany USA - Deep State rozpoutaly? Vzpomínáte, jak je náš mainstream oslavoval a žádal - bombardovat? Vzpomínáte si a vidíte kolem sebe, k čemu všechny tyhle války vedly, co za nimi zůstalo? Vzpomínáte si na Ukrajinu? Co z ní dneska zůstalo?

Vidíte kolem sebe totální likvidaci někdejší Evropy následkem migrace? Právě k ní tyhle války mimo jiné vedly a bylo to tak s předstihem promyšleno! Kdo ještě dnes může těmhletěm novinářským prostitutům s krvavýma rukama věřit?

Jenže doba se změnila a tak jako je z kola vyřazován jejich někdejší páníček, budou z něj vyřazeni i oni! A oni to tuší, proto ta probidenovská vítězná hysterie a nenávist a lež vůči Trumpovi a tomu, co představuje. Zůstaňme v klidu, vše probíhá tak, jak má a změnu, která přichází, již nikdo z těchto lokajů nezastaví!

 

Facebook komentáře