Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zdeněk Bálek: Fiala zamíří do Kyjeva na setkání se Zelenským...

(Článek je ze dne 15. března 2022)

Jakou to zase hrají divadelní show.? Všichni přece vědí, že Zelenskij tam není a je v Polsku na americké ambasádě (viz. poslední video Zelenského z návštěvy nemocnice v Kyjevě, kde je lékařka, která v době natočení toho videa již nežila nebo viditelné nesrovnalosti jeho současné prezidentské kanceláře s tou, kterou měl dříve nebo video Zelenského v plné polní, údajně právě teď z Kyjeva, ovšem natočené v minulém roce, jak se později ukázalo...).

  • zdenek-balek-fiala-zamiri-do-kyjeva-na-setkani-se-zelenskym
 
 
A jak se chtějí do toho Kyjeva dostat? Vždyť je obklíčen ruskou armádou? To se budou muset domluvit nejdřív s Rusama, aby je nesestřelili. A kde chtějí přistát, když vojenská letiště byla Rusy bombardována. To je neuvěřitelné, co všechno jim lid spolkne. Je to výchovou, propagandou nebo očkováním, že si lidé již nejsou schopni klást jednoduché otázky a spojovat si mezi sebou jednotlivé události.
 
No, ještěže máme tak úžasného premiéra, něco mezi Einsteinem, Ghandím a Rambem. V nejhorším případě se do toho Kyjeva za kamarádem Terminátorem Zelenskym prostřílí!
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře