Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Za koho a proč položit život?

Informační servis Události Brno položil během průzkumu našim spoluobčanům otázku, kdo z nich by byl ochoten bránit naši zem v případě ohrožení její suverenity a jejího napadení?

A následovalo nemilé překvapení. Z průzkumu vyplynulo, že pouze 24% dotázaných by bylo ochotno vstoupit z tohoto důvodu do naší armády, 62% by se zapojit odmítlo a 14% neví.

Srovnáme-li tento průzkum s tím, jak reagovalo české obyvatelstvo během mobilizace v roce 1938, tedy v době, kdy se náš národ ve své naprosté většině hrdinně přihlásil k mobilizaci a své ochotě zemřít za naši zem, a kdy bylo, vzhledem k hitlerovským hordám, čekajícím na našich hranicích, rovněž zřejmé, že se velká část našich mobilizovaných občanů z tohoto boje již nevrátí, je to zjištění více než tristní! 

za-koho-a-proc-polozit-zivot

 

Co se za ta desetiletí stalo? Proč? Nebudu odpovídat za jiné, odpovím sám za sebe:

A za koho, za čí zájmy a proč? Za Černochovou, Fialu, Rakušana, Lipavského, Pekarovou, Langšádlovou... Za panstvo, které si je najalo, zaplatilo a připravilo jim cestu do vládních funkcí? Za Azov a jeho vlčí hák, dříve znak Hitlerovy divize Das Reich? Za Banderu a jeho Ukrajinu?

Za svobodu a demokracii, která se dnes projevuje tím, že když řeknete, co si myslíte, tak vás nejprve vymažou a pak zavřou? Položit svůj život za něco, co je od kořene prohnilé a hnusné? Běžte s tím, víte kam!!!

za-koho-a-proc-polozit-zivot

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře