Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

V BBC přiznali, že scény následků chemického útoku v Sýrii byly zfalšované

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Citace z článku na AC24: Producent BBC zodpovědný za informování o událostech v Sýrii Riam Dalati prohlásil, že scény z nemocnice, které měly ukazovat následky chemického útoku, byly zinscenované. „Po šesti měsících vyšetřování mohu zcela jistě potvrdit, že scéna, která byla natočena v nemocnici ve městě Dúmá, byla zinscenována. Žádné oběti v nemocnici nebyly," napsal producent na svůj Twitter. "

  • v-bbc-priznali-ze-sceny-nasledku-chemickeho-utoku-v-syrii-byly-zfalsovane

Vzpomínáte si ještě, jaký byl kolem toho tehdy řev?: "Assad použil chemické zbraně proti svým vlastním, prostým spoluobčanům, proti nevinným dětem!!! Je to bestiální diktátor, tyran!!!! Musíme okamžitě bombardovat!!!"

A všechna ta "naše" slizká a bezpáteřní, tzv. veřejnoprávní média, na čele s českou televizí, všichni ti naši sluničkáři a ostatní bezcharakterní lidská veteš, která si chodí pro výplatu na americkou ambasádu, popřípadě k Sorosovi, lezouce po kolenou, aby mohli políbit alespoň špičky bot svých páníčků, sborově opakovali: "Bombardovat!!!"

Já vím, většina již dávno zapomněla nebo je jí to zcela lhostejné... A spoluviníci tohoto odporného podvodu, včetně té "naší" televize, zarytě mlčí, nebudou přece sami na sebe ukazovat, v jaké lidské hyeny se proměnili a na jakých zločinech se spolupodíleli..

Nicméně, přesto si myslím, že je dobré se k těmto událostem vracet, připomínat si je a porovnávat s tím, co ukázal čas. Je to dobré už jen z toho důvodu, abychom pochopili, v jakém marasmu se ta naše, tzv. vyspělá, demokratická, západní civilizace nachází. Pokud to neuděláme, zločiny a podvody minulosti se budou v podobné režii opakovat stále dokola a my za ně budeme muset znovu a znovu na závěr zaplatit svým vlastním utrpením.

odkaz na článek: https://ac24.cz/-/v-bbc-priznali-ze-sceny-nasledku-chemickeho-utoku-v-syrii-byly-zfalsovane?redirect=%2F&fbclid=IwAR1v6UnVodGE6F-spJmdhzAXXNDymIPTnJFFvA0mFFYEUAojmLjnoYtuBfI

Facebook komentáře