Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trump a Kennedyové

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Na úvod tohoto textu začnu několika citacemi:

„Dámy a pánové. Samotné slovo tajnost je ve svobodné a otevřené společnosti protivné. A my lidé jsme z historického hlediska postaveni před tajné spolky, před tajné přísahy a kroky. Celosvětově před námi stojí jednolité a bezohledné spiknutí, které se při rozšiřování svého vlivu spoléhá především na skryté prostředky. Na infiltraci – namísto invaze, na svrhnutí vlády - namísto voleb, na zastrašování – namísto svobodné volby. Je to systém, který naverboval obrovské lidské a materiální zdroje na vybudování silného spletence... , velmi efektivní mašinérie, fungující pomocí vojenských, diplomatických, ekonomických, vědeckých a politických kroků a operací. Jejich příprava je skrytá, nepublikovaná. Chyby jsou zatajené a nejsou dávány do popředí.

  • trump-a-kennedyove
  • trump-a-kennedyove
  • trump-a-kennedyove
  • trump-a-kennedyove
  • trump-a-kennedyove
  • trump-a-kennedyove
  • trump-a-kennedyove

Odpůrci této mašinérie nejsou oceněni, ale umlčeni. Na žádný výdaj se nikdo neptá, žádné tajemství nevyjde na povrch. To je důvod, proč řecký zákonodárce Solón rozhodl, že je to zločin, ze kterého by se měl každý občan chytat za hlavu. Žádám Vás o vaši pomoc při této nesmírně těžké úloze – informovat a zalarmovat americkou veřejnost. Jsem si jistý, že s vaší pomocí bude člověk takový, jaký by měl být – svobodný a nezávislý!“ 35. americký prezident (1961-1963) John Fitzgerald Kennedy krátce před smrtí ( https://www.youtube.com/…tle)

„Jednoho dne, až nebudu mezi vámi, vzpomete si na mne a řeknete:

Měli jsme zastavit nukleární program v Izraeli, zrušit Federal Reserve (FED) a vykopnout všechny skryté společnosti, okultismy a Siónisty pryč z naší krásné země, aby nám zůstala taková, jaká je!

Ale nikdy není pozdě, hlavně si to pamatujte!“ 35. americký prezident John F. Kennedy

Kráceno z projevu synovce amerického prezidenta JFK - Roberta F. Kennedyho Jr. na demonstraci v Berlíně 29.8.2020:

Děkuji Berlíne. Doma ve Spojených státech noviny říkají, že jsem dnes jsem přijel, abych tu promlouval asi k pěti tisícům nacistů. A zítra budou informovat, že ano, že jsem tu byl a že jsem promlouval asi ke třem nebo pěti tisícům nacistů. A dívám se na tento dav a vidím opak nacismu. Vidím lidi demokracie. Lidé chtějí otevřenou vládu. Lidé chtějí vládu která jim nebude lhát. Lidé, kteří nejsou zvolenými zástupci, nebudou vymýšlet povinná pravidla a regulace, jenže mají zorchestrovat poslušnost populace. Chceme představitele zdravotnictví, kteří nemají napojení na farmaceutický průmysl, anebo pracují pro nás a nikoliv pro Big Pharma.

Platíme za zdraví našich dětí a ne za profity farmaceutických firem nebo za moc vlády. Když jsem se podíval na tento dav, viděl všechny evropské vlajky. Vidím lidi všech barev pleti. Vidím lidi ze všech národů. Ze všech náboženství. Všichni mají starost o lidskou důstojnost, o zdraví dětí, o politickou svobodu. Toto je opak nacismu. Naše vlády milují pandemie. Milují pandemie ze stejného důvodu, jako milují válku. Umožňují jim zavést kontrolu nad populací, kterou by populace jinak nikdy nepřijala. Vytvořit instituce a mechanismy pro orchestrování a zavedení poslušnosti. Něco vám řeknu. Je to pro mě záhada, že všichni tito velcí a důležití lidé jako Bill Gates a Tony Fauci, plánovali a přemýšleli o této pandemii desítky let, plánovali, aby všichni lidé byli v bezpečí, až pandemie konečně přijde. A přesto, když je pandemie teď tady, tak se zdá, že neví, o čem mluví. Zdá se, že si to vymýšlí za pochodu.

Vymýšlí si čísla, nemohou vám říct, jaká je míra úmrtnosti Covidu. To je základ. Neumí nám dát PCR test, který ve skutečnosti funguje. Musí neustále měnit určení Covidu na úmrtních listech, aby Covid vypadal více a více nebezpečný. Jedna věc, ve které jsou dobří, je zvyšování strachu. Před 75 lety Hermann Göring vypovídal před Norimberským tribunálem a zeptali se ho, jak jste donutili Němce, že tak dlouho za vámi šli? A řekl, že je to snadná věc. Nemá to nic společného s nacismem. Má to hodně společného s lidskou přirozeností. Můžete to dělat v nacistickém režimu, můžete to dělat v socialistickém režimu, můžete to dělat v komunistickém režimu, můžete to dělat v monarchii i v demokracii. Jedinou věc, kterou vláda potřebuje, aby z lidí udělala otroky, je strach!

A pokud dokážete přijít na něco, z čeho mají lidé strach, donutíte je udělat cokoliv, co budete chtít. Před 60 lety můj strýc John Kennedy přijel do tohoto města a sem do Berlína, protože Berlín byla frontová linie boje proti globální totalitě. A dnes znovu je frontovou linii boje proti globální totalitě. Můj strýc tehdy hrdě řekl lidu Německa: "Jsem Berlíňan!" Všichni, kteří jsme dnes sem přišli, můžeme hrdě znovu říct: "Jsem Berlíňan!" Dovolte mi říct jednu věc. Neodvedli příliš dobrou práci v ochraně veřejného zdraví, ale odvedli velmi dobrou práci, že během karantény přinesli 5G sítě do všech našich komunit a aby nás všechny posunuli k zahájení procesu digitální měny, což je počátek otroctví. Protože pokud kontrolují váš bankovní účet, kontrolují vaše chování.

A všichni vidíme a ty reklamy v televizi, které říkají, že 5G přichází do vaší komunity, bude to skvělá věc pro všechny. Změní to všechny životy. Bude se vám všem kvůli tomu žít lépe. A je to velice přesvědčivé, to musím uznat, protože se dívám na ty reklamy a říkám si, to je skvělé, už se nemohu dočkat, až to tady bude, protože budu schopný stáhnout video hru za 6 sekund místo 16 sekund. A kvůli tomu utrácí 5 bilionů dolarů na vybudování 5G sítí? Ne! Důvodem je sledování (lidí) a shromažďování dát (o lidech). Není to pro vás a pro mě, je to pro Billa Gatese, Jeffreyho (Marka) Zuckerberga, (Jeffa) Bezose. Bill Gates říká, že jeho satelitová flotila bude schopná pozorovat každý palec čtvereční planety 24 hodin denně. A to je pouze začátek.

Rovněž bude schopný vás sledovat na vašich chytrých zařízeních, biometrická rozlišování obličejů přes GPS. Myslíte si, že "Alexa" pracuje pro vás? Nepracuje pro vás, pracuje pro Billa Gatese. Špehuje vás! Pandemie je krizí pohodlnosti pro elity, které diktují tuto politiku. Umožňuje jim to vyhladit střední třídu, zničit instituce demokracie, posunout naše bohatství a nás všechny do náruče hrstky miliardářů, kteří zbohatnou na zchudnutí zbytku nás všech. A jediná věc mezi nimi a našimi dětmi je tento dav, který přišel do Berlína. Budeme požadovat navrácení naší demokracie.“ ( http://www.pruvodce.info/2020/08/projev-roberta-f-kennedyho-jr-na.html )

Z legendárního předvolebního projevu současného 45. amerického prezidenta Donalda J. Trumpa (zajímavé na tomto videu rovněž je, že je černobílé, podobně jako pověstný projev JFK – kdo ví, třeba i tím mělo být cosi naznačeno...):

Toto není pouze další čtyřleté volební období... Jedná se o křižovatku v dějinách naší civilizace! Kam půjdeme, určí, jestli my – lidé, obnovíme kontrolu nad svou vládou. Politický establishment, který se nás pokouší zastavit, je stejný kolektiv, který je zodpovědný za naše katastrofální obchodní dohody, za masivní imigraci a zahraniční politiku, která vysála naši zemi. Pro ně je to válka! A v ní pro ně neexistují žádné meze! Toto je boj za přežití našeho národa. Věřte mi. Tyto volby určí, jestli jsme svobodný národ nebo jestli žijeme jen v iluzi demokracie, která je ve skutečnosti kontrolována malou hrstkou globálních zájmových skupin, které systémem manipulují – a systém je zmanipulovaný! Taková je realita. Vy to víte, oni to vědí, já to vím a skoro celý svět to ví! 

Establishment a jeho mediální nástroj udržují kontrolu nad tímto národem prostředky, které jsou velmi dobře známé. Každý, kdo zpochybní jejich postavení, je označován jako sexista, rasista, xenofob a morálně pokřivený... napadnou vás. Pomluví vás. Budou zkoušet zničit vaši kariéru, vaši rodinu. Budou zkoušet zničit na vás cokoliv, včetně vaší reputace. Budou lhát, lhát, lhát. A pak udělají více než to. Udělají, cokoliv bude nutné! Clintonovi jsou zločinci. Pamatujte si to. Jsou to zločinci. Naše velká civilizace tady v Americe a celý civilizovaný svět se přibližují momentu zúčtování. 

Viděli jsme to ve Velké Británii, kde občané zvolili osvobození od globálního vládnutí a globálních obchodních dohod, globálního pojetí imigrace, která zničila jejich suverenitu a zničila již mnoho národů. Ale ústřední základna světové, politické moci je tady v Americe. A je to naše zkorumpovaná, politická garnitura, která je největší hybnou silou v pozadí snahy o radikální globalizaci a získání nadvlády nad pracujícími lidmi. Jejich finanční prostředky jsou prakticky neomezené. Jejich politické prostředky jsou neomezené. Jejich mediální vliv je nesrovnatelný. A v neposlední řadě – hloubka jejich nemorálnosti je naprosto neohraničená!“ https://www.facebook.com/tomio.cz/posts/3898819810128805

A teď se zeptám: Postřehli jste to také? Také vás to napadlo? Jako kdyby Donald Trump plynule navazoval na niť, přetrženou před několika desetiletími vraždou JFK. a následnou likvidací rodiny Kennedyů... Je to jen náhoda, zdání... Já myslím, že nikoliv, jen s tím rozdílem, že Trump má nyní mnohem větší naději dotáhnout proces, který kdysi otevřel JFK, až do závěrečného, zdárného konce!

A pokud se ponoříte do tématu hlouběji, objevíte i další, pro většinovou společnost tzv. konspirační témata, která se kdysi pokoušel zpřístupnit veřejnosti i JFK. Např. Téma mimozemské existence a její přítomnosti v našem světě. O tom se rovněž ví jen velmi okrajově. JFK tehdy vedl velmi tvrdý boj s CIA ohledně zpřístupnění tohoto tématu veřejnosti ( https://www.suenee.cz/jfk-tlacil-na-cia-chtel-dukazy-o-ufo/?fbclid=IwAR01ju5sw1cAcdyD759Sc-WUG6Ky30ep1dtEY8vbTorY268TZPOxunwdbd0 ). A co prezident Trump? Hned zpočátku přislíbil, že v rámci projektu Odhalení zpřístupní tajné informace na toto téma americké veřejnosti. A také se mu to z části podařilo, byť zveřejněné dokumenty doposud unikly pozornosti širší veřejnosti, a to i s ohledem na současnou světovou situaci.

Přestože toto není téma dnešních dnů, myslím, že se pro nás stane naprosto zásadním v průběhu několika příštích let a jeho nesmírný význam pro lidstvo budeme mít teprve příležitost docenit. Víte také o tom, že prezident Trump přislíbil uvolnění armádních zařízení na výrobu tzv. volné energie? Dokážete si představit, komu by toto vyrvalo otěže z rukou a co by to představovalo pro celoplanetární ekologii a zároveň nezávislost obyčejných lidí? Možná vám to přijde jako konspirační fikce, ale i toto jsou témata, která k té velké zásadní změně dalšího vývoje pozemského lidstva patří!

No a abych se přidržel své konspiračně hledačské nátury, nakousnu ještě jedno hraniční téma. Dlouho jsem si lámal hlavu nad černobílou fotografií, na níž je zachycen mladší Donald Trump se synem JFK v přátelském obětí. Následně se pak přidala i jednoznačná podpora a politická aktivita ve prospěch Donalda Trumpa a změn, které prosazuje, ze strany synovce JFK Roberta F. Kennedyho. To už mne zaujalo, neboť to již začínalo působit dojmem dlouhodobé, koordinované spolupráce, nota bene, když právě synovec JFK se závazal, že vraždu svého strýce jednou pomstí.

A pak se na internetu začaly objevovat fotografie, které, poctivě se přiznám, mne docela rozhodily a zprvu jsem je pokládal za čistý hoax. Např. fotografie staré ženy, která by svou dnešní vizáží a stářím odpovídala milence JFK - Marilyn Monroe, jež kdysi údajně tragicky zemřela na otravu barbituráty. Tak nad tím by se dalo mávnout rukou, kdyby však další fotografie této ženy nebyla společnou s nedávno omilostněným Trumpovým generálem Flynnem, který právě provádí začištění chapadel Deep State v Evropě. No a ve finále tato žena pózuje pod fotografii synpvce JFK. Navíc ta možná podoba...

No a aby toho nebylo dost, objevily se i přátelské fotografie Donalda Trumpa se starcem, jehož podoba zase velmi imituje vizáž, jak by dnes nejspíš vypadal JFK, pokud by nebyl zavražděn. A opět komentáře o tom, že se jedná o JFK... Během posledních let se pak pravidelně v Trumpově blízkosti začala vyskytovat a podporovat ho postava bezdomovce, známého pod přezdívkou John Fusca, na bezdomovce podle mne, dle jeho komentářů a aktivit ve prospěch Trumpa, příliš inteligentní a s přehledem.

No a zde je zase naznačeno, např. v dokumentu Pád kabaly, že se jedná o syna JFK, právníka JFK, který měl tragicky zahynout v r. 1999. ( I zde ta podoba, pod odmyšlení bezdomovecké vizáže, zřejmá je.) Je to možné nebo jde čistě jen o fikci. Já myslím, že než toto téma zcela odhodíme, je třeba si uvědomit jednu zásadní okolnost. Mediální a veřejný svět, ve kterém žijeme, je z větší části jen uměle vytvořenou fikcí, která realitu přizpůsobovala a přizpůsobuje tomu, co je světské MOCI právě vhodné a pak ji předkládá a přesvědčuje o ní veřejnost (např. 11.září 2001 a jeho skuteční původci – a podívejte se, o čem byl systém schopen přesvědčit naprostou většinu veřejnosti).

O Globální moci, teď nemám na mysli to, co je označováno jako Deep State, je známo, že se technologicky pohybuje na zcela jiné úrovni, než je ta, ve které se nacházíme my (např. udržet při životě člověka, který byl zasažen kulkou do hlavy, by na této úrovni neměl být problém ). A je rovněž známo, že ty, které se vybírá pro své záměry a následně je pak odklízí mimo zraky veřejnosti, s nějakým tím věrohodným příběhem o jejich zesnutí, má zároveň připravené v záloze, aby je opět použila v rámci dosažení nějakého svého cíle.

Z tohoto pohledu mi již ono objevování se dávno zesnulých Kennedyů jako až taková fikce nepřijde. Ostatně, kdo ví, jak to bylo např. s princeznou Dianou – i tam se ty pochybnosti již vynořily a myslím, že jsou ještě oprávněnější, než v případě Kennedyů. Jak říkám, netvrdím, že vše, co jsem právě napsal, je stoprocentní pravda, pouze upozorňuji, že se nemusí jednat o fikci a objevení se Kennedyů je jen součástí gigantického procesu, který právě probíhá a zasahuje zdaleka nejen USA. Ostatně, myslím, že i v Evropě to již velmi brzy postřehneme – chobotnice má chapadla roztažená velmi do široka a pokud ji chcete odstranit, musíte je odstranit všechna, včetně těch evropských.

Dejme tomu čas a myslím, že ho nebude třeba příliš, a odpovědi začnou přicházet ze všech stran. Proces, který byl zahájen, již zastavit nelze!

Facebook komentáře