Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tohle je můj názor na něj

Takhle se to vždycky hrálo, jsou to zpravodajské hry. Vybereš si zavázaného, vlivného člověka, který je ti podřízen, v určitou chvíli z něj uděláš hrdinu, který bojuje proti současnému systému - třeba tomu očkovacímu, on pak následně, se změnou veřejného mínění, získá popularitu a ty ho prosadíš do nějakého důležitého řídícího postu.

  • tohle-je-muj-nazor-na-nej

A tam s ním pak manipuluješ podle svých potřeb a on nemůže nic jiného, než poslouchat. Vzpomínám si na tohoto Janečka, když měl před několika lety rádoby alternativní a odbojná setkání s veřejností, třeba mega show v Lucerně.

Tu říkal věci, které opozičníkům lahodili a pak najednou, když přišel dotaz na 11.září 2001, tak prohlásil, že každý, kdo si myslí, že 11.září 2001 si zinscenovala sama americká vláda a bankovní elity, které ji ovládají, je konspirátor a blázen. A tehdy jsem měl o něm jasno, protože jsem se o to téma hlouběji zajímal.

Postupně začínáme přicházet na to, že mocenský svět, který ovládá naše životy, je neuvěřitelně rafinovaná, prolhaná struktura, pro kterou pojmy jako čest, spravedlnost, solidárnost nemají absolutně žádný význam. Všechno je jen zběsilá rvačka o moc.

Ale už tomu pomalu začínáme rozumět, zrovna tak, jako začínáme naslouchat své vnitřní intuici. A to bude jejich konec, to bude konec systému, který nás doposud ovládal!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře