Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ďábel si postupně vybírá svou daň!

Tohle je můj komentář k tomu předchozímu článku:

Ano, přesně, o tom je nacismus a fašismus! A tatáž psychologie, tytéž mocenské mechanismy a psychologie zcela ovládly, od roku 2014, dnešní Ukrajinu.

S těmito lidmi nelze jednat nebo se tak nějak dohodnout, s lidmi této psychologie a mentality, byť zvnějšku vštěpené, nelze dosáhnout žádné dohody, a to z jednoduchého důvodu: Toto již nejsou lidé!

Jak se chcete na čemsi domluvit s nečlověkem, který nerespektuje žádná pravidla, vyjma pravidla momentální síly, a nemá jakékoliv lidské zábrany?!!

  • to-je-muj-komentar-k-tomu-predchozimu-clanku
  • to-je-muj-komentar-k-tomu-predchozimu-clanku
  • to-je-muj-komentar-k-tomu-predchozimu-clanku
  • to-je-muj-komentar-k-tomu-predchozimu-clanku
  • to-je-muj-komentar-k-tomu-predchozimu-clanku
Pro něj není problém zaměřit pro dělostřelectvo mateřskou školku a poslat tam plnou palbu, protože on se pohybuje v linii myšlení, že tohle jsou donbaské (ruské) děti a ty se vraždit mohou! Kolikrát se to již na východě Ukrajiny od roku 2014 stalo, kolikrát již to bylo detailně zdokumentováno, že Ukrajinci se výhradně zaměřovali na dětské objekty (v obsazených zákopech ukrajinského dělostřelectva u Debalceva se našli i mapy s vyznačenými školními, dětskými objekty).
 
A co Alej Andělů v Doněcku, kde jsou pochovány Ukrajinci zavražděné, donbaské děti. Naše špína média o tom pochopitelně zcela mlčí, a Ukrajinci to dost často komentují s posměchem nebo pořádají rauty, kde se jako hlavní pokrm podávají kulinářské výtvory v podobě malých dětí, tedy těch ruských dětí!
 
To není můj fantas, taková je realita této doby! A víte, jak skončí každá země, každý člověk, který se k takovému zlu, ať už z prospěchu či z nevědomosti a hlouposti přidá? Podívejte se na fotografie Berlína z května 1945! Takhle končí každá smlouva s ďáblem, nejprve nadřazená euforie a pak totální zkáza...
 
Ukrajina? Žádný takový stát již neexistuje! Ďábel si postupně vybírá svou daň!
 
A teď míří svým prstem dál: Polsko, Česko, Slovensko a pak ti další...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-05-21 16:57
kam bude jezdit soudruh fialenko,stará pekařka,černouš ka a pávek, když tam skončí válka?
Citovat
#1 Nowak 2023-05-21 12:57
...a za tím vším stojí ti, co v Iráku i v Afghánistánu stříleli svatebčany a samozřejmě se trefovali i do nemocnic. Co s těma lidma uděláme????
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře