Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Své životní idoly a hrdiny nejprve prověřujte, než se necháte strhnout...

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Pravidelně v posledních měsících navštěvuji FB stránky "USA 2019". Řekl bych, že pro mne je to v současnosti jeden z mála zdrojů, který ukazuje souvislosti na pozadí současného, skrytého, globálního dění nejenom v USA. Nicméně, jako vždy v minulosti, informace si filtruji a hledám vlastní odpovědi. A tak jsem nemohl nepostřehnout stupňující se, nekritický kult osobností, který zde ( a nejenom zde) stále více převažuje. Aby bylo jasno - i pro mne jsou například Donald Trump, generál Flynn a další, osobnostmi, ke kterým vzhlížím jako k velké naději našeho budoucího vývoje.

  • sve-zivotni-idoly-a-hrdiny-nejprve-proverujte-nez-se-nechate-strhnout
  • sve-zivotni-idoly-a-hrdiny-nejprve-proverujte-nez-se-nechate-strhnout
  • sve-zivotni-idoly-a-hrdiny-nejprve-proverujte-nez-se-nechate-strhnout

A nepochybuji o tom, že tam se dnes o naši globální budoucnost, pro veřejnost zatím v skrytu, skutečně bojuje. Nicméně toto fanatické, nesoudné obdivování v naší minulosti nikdy k ničemu dobrému nepřispělo, a to ani těm, kteří jsou takto uctíváni.

Mně třeba přijde mnohem zajímavější a obdivuhodnější příběh Vladimíra Putina, který svůj boj proti všem a ve zcela beznadějné situaci započal mnohem dříve!

A přese vše nakonec uspěl! Proč se právě o něm nikdo takto oslavně nezmiňuje? Vždyť on je zcela plnohodnotnou součástí odporu a boje proti současným globálním elitám a nebojí se to ukázat i ve svých veřejných projevech!

Ale zpět ke stránkám USA 2019, kde je právě a již delší dobu oslavován jako vzor patriota a čestného člověka generál Patton. Cituji ze stránek USA 2019:

Tohle je generál Patton. Na jeho pohřbu bylo vypáleno 17 ran z děl. Donald TRUMP ho občas cituje ve svých proslovech. Nepřipomíná vám někoho?

A zde moje odpověď:

Byl bych opatrný a vše posuzoval z různých úhlů pohledů. Patton byl jedním z těch, kdo na konci 2. světové války připravoval útok na tehdejší Sovětský svaz za pomoci zajatých vojsk Wehrmachtu. Ta operace byla nazvána "Nemyslitelné". Za jejím účelem byla divizím Wehrmachtu, zajatým spojenci, ponechána veškerá výzbroj a byly připravovány na společný útok proti SSSR.

Tato Barbarosa č.2 měla proběhnout v červenci až srpnu 1945. Nicméně demonstrace síly tehdejší Rudé armády, která byla předvedena při operaci dobytí Berlína, je od tohoto úmyslu odradila. Jinak řečeno- pokrytecký zrádce, který zoufale žádal Stalina o pomoc, když nacistické Německo zahájilo operaci proti spojencům v Ardénách.

To mu ovšem ani v nejmenším nebránilo začít připravovat útok na SSSR pro dobu, kdy předpokládali, že bude tehdejší SSSR předchozí válkou zcela vyčerpán a snadno porazitelný. Šetřete s veřejnými hrdiny a pozornost věnujte spíše těm obyčejným, systémem od nepaměti dehonestovaným a potlačovaným!

https://ceskobezcenzury.cz/…st/

https://ceskobezcenzury.cz/…st/

https://ceskobezcenzury.cz/…st/

Facebook komentáře