Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Spojené“ státy americké nad propasti druhé občanské války

Znovu si vzpomeňte, jak se kdysi rozpadl Sovětský svaz a jeho společenství. Vyjma Rumunska, které tehdy stálo stranou, to bylo bez krveprolití. Teď se rozpadá další impérium - USA. Dobře sledujte, jestli to proběhne také tak, jako za tehdejšího, sovětského Gorbiho, pozdějšího herce v reklamách na zaručené kufry, pizzy a kečupy (text článku - překladač):

Již 24 hodin stojí „Spojené“ státy americké nad propasti druhé občanské války, když se dvacet pět z padesáti států veřejně postavilo na stranu Texasu proti „bezohlednému a nezákonnému nakládání s nelegálním přistěhovalectvím ze strany federální vlády“ jak obvykle uvádějí.

  • spojene-staty-americke-nad-propasti-druhe-obcanske-valky
25 států podporujících Texas začalo posílat letecké a pozemní posily, aby chránily texaskou hranici a zabránily případné federální intervenci.

Texaský guvernér Gregg Abbot se dovolával článku 1 a článku 10, klauzule 3, aby se dovolával ústavní pravomoci Texasu bránit a chránit svůj stát.

Klauzule uvádí, že státní právo nahrazuje jakýkoli jiný federální zákon.

Guvernér Texasu dále dodává, že „ státy by neměly být ponechány na milost a nemilost bezprávnému prezidentovi, který nedělá nic, aby zastavil vnější hrozbu, jako jsou kartely, které pašují miliony imigrantů.

Guvernér Oklahomy Kevin Stitt veřejně prohlásil, že pošle Oklahomskou národní gardu na texasko-mexickou hranici, aby podpořila guvernéra Grega Abbotta, zatímco guvernér N. Dakoty zdůraznil, že Texas „bude mít, co potřebuje“.

Před chvílí provedla Texaská národní garda první zatčení nelegálních přistěhovalců navzdory Bidenovi.

Místní představitelé uvedli, že Bidenova administrativa se dopustila „absolutní zrady“ tím, že nedokázala kontrolovat tok migrantů a zanedbávala bezpečnost hranic.

Texaské bezpečnostní síly převzaly kontrolu nad hranicí s Mexikem a nedovolují nelegálním imigrantům vstup do státu, a to navzdory Bidenovu oficiálnímu příkazu a rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Federální úřady požadují, aby Texaská národní garda odstranila ostnatý drát vztyčený podél hranice, ale guvernér státu to odmítl s tím, že administrativa schvaluje „invazi imigrantů“.

Bidenova administrativa dala Texasu 24 hodin na to, aby vyhověl rozhodnutí Nejvyššího soudu USA a předal pozice pohraničních hlídek federální vládě, jinak z toho „nebude nic dobrého“.

25 států USA se dovolává ústavy a práva na sebeobranu!
Včera odpoledne, 25. ledna 2024, guvernér Iowy Kim Reynolds a dvacet čtyři dalších guvernérů států vydali prohlášení k této záležitosti:

„Prezident Biden a jeho administrativa nechali Američany a naši zemi zcela zranitelnou vůči bezprecedentnímu nelegálnímu přistěhovalectví přelévajícímu se přes jižní hranici.

Namísto prosazování právního státu a zabezpečení hranic zaútočila Bidenova administrativa a zažalovala Texas o pomoc na ochranu amerických občanů před historickou úrovní nelegálních přistěhovalců, smrtících drog jako fentanyl a teroristů vstupujících do naší země.

„Jsme solidární s naším kolegou guvernérem Gregem Abbottem a státem Texas při použití všech nástrojů a strategií, včetně drátěného oplocení, k zabezpečení hranic.

Činíme tak částečně proto, že Bidenova administrativa odmítá prosazovat imigrační zákony, které již existují, a nezákonně umožňuje hromadné zadržování imigrantů, kteří do naší země vstoupili nelegálně, po celé Americe.

Tvůrci americké ústavy dali jasně najevo, že v dobách, jako je tato, mají státy právo na sebeobranu podle článku 4, oddílu 4 a článku 1, oddílu 10, odstavce 3 americké ústavy.

Protože se Bidenova administrativa vzdala svých ústavních závazků vůči státům, Texas má veškeré právní ospravedlnění k ochraně suverenity našich států a našeho národa.“

Podívejte se ve videu na měřítko, které převládá v Texasu

Co je 25 států a jejich guvernéři?
Signatáři jsou následující:

guvernér Alabamy Guvernér Kay Ivey
guvernér Aljašky. Mike Dunleavy
guvernér Arkansasu Sarah Huckabee Sanders,
guvernér Floridy. Ron DeSantis,
guvernér Georgie. Brian Kemp,
guvernér státu Idaho Brad Little
Indiana guvernér. Eric Holcomb,
guvernér státu Iowa. Kim Reynolds
guvernér Louisiany. Jeff Landry,
guvernér Mississippi. Tate Reeves,
guvernér Missouri Mike Parson,
guvernér Montany Greg Gianforte
guvernér Nebrasky Jim Pillen,
guvernér Nevady. Joe Lombardo,
guvernér státu New Hampshire. Chris Sununu,
guvernér Severní Dakoty. Guvernér Douga Burguma
Ohia Mike DeWine,
guvernér Oklahomy Kevin Stitt
guvernér Jižní Karolíny Henry McMaster
guvernér Jižní Dakoty Kristi Noem,
guvernér Tennessee Bill Lee
guvernér státu Utah. Spencer Cox,
guvernér Virginie. Glenn Youngkin,
guvernér Západní Virginie. Jim Justice
guvernér státu Wyoming. Mark Gordon »

Je třeba poznamenat, že guvernér Wyomingu Mark Gordon byl vyfotografován u texaského plotu se zbraní a řekl charakteristicky „Všichni jsme hraniční státy, Texas používá všechny nástroje k ochraně amerických občanů“!
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře