Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pravda se většinou ukáže až v zrcadle času

Žijeme v informačně neuvěřitelné překotné době! Příval událostí dnešního dne mnohdy nedává příležitost vzpomenout si a ohlédnout se za tím, co jsme prožívali včera. To je veliká škoda, protože pod tím neustálým informačním tlakem ztrácíme možnost srovnávat, vyvodit z toho pro sebe nějaké závěry. Posoudit jednotlivé aktéry nedávných dějů.  Zkrátka - už si nepamatujeme.

  • pravda-se-vetsinou-ukaze-az-v-zrcadle-casu
Vzpomínáte si ještě na naše poslední prezidentské volby? Asi nejspíš už příliš ne... Nota bene na to, jak se v nich tehdy, kdo angažoval. Vzpomněl jsem si na jednu takovou předvolební  aktivitu našeho herce Lábuse.
 
Tak tady pro připomenutí ještě jednou, s odstupem času, sdílím. Jak vás to, s odstupem času oslovilo, jak vnímáte dnes našeho pana herce? Já vím, že to není aktuální, ale je to krásná ukázka toho, čeho jsou mnozí, pro svůj vlastní prospěch, schopní a jak hluboce se umějí snížit...
 
Na tom se vůbec nic nezměnilo, akorát to stále ještě většina naší společnosti nevidí! Přeji nerušený poslech a jasný a kvalitní obraz!:
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 miroslav petr 2024-01-16 10:04
lžinenávistník lže a nenávidí...díky jeho hlouposti, která nemá hranice, jsem v záchvatu smíchu.
Citovat
#2 miroslav petr 2024-01-16 10:01
Proč se tento hééérec tak ztrapnuje? je to skutečný "komik" jako Zelenáč....
Citovat
#1 Janko z polanky 2024-01-16 06:33
Po druhé minutě mi zabylo nevolno. Po třetí minutě jsem už blil. Další jsem neriskoval. Jak to říct... hééérec... jeden z nich zničil okrajovou říši a daří se mu ničit celou Evropu. To je panečku komediant. Lábus je jen slabý odvar.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře