Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pplk. v záloze Ivan Kratochvíl propuštěn z vazby

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

Tohle je od začátku až do konce novodobý, politický proces. Přes dva měsíce na vazbě s veškerou tou psychologickou hrou toho člověka zlomit. Stejný model jako v padesátých letech.

  • pplk-v-zaloze-ivan-kratochvil-propusten-z-vazby
  • pplk-v-zaloze-ivan-kratochvil-propusten-z-vazby
  • pplk-v-zaloze-ivan-kratochvil-propusten-z-vazby

Tohle u nás od roku 1990 udělali poprvé, není žádný srovnatelný případ! Pana pplk. v záloze Ivana Kratochvíla jsem poslouchal, třeba na Svobodném rádiu, dlouhodobě a pravidelně. To byly vždycky ty pořady, které jsem si nenechal uniknout.

Pan Kratochvíl vynikal nejenom mimořádným všeobecným rozhledem, ale i mimořádně lidským a vlasteneckým přístupem. Obdivoval jsem jeho úctu a přístup k ženám, jako k matkám našeho českého rodu.

Přeji mu jen jedno: Aby tohle svinstvo naší doby bylo plně odhaleno a ti zaprodanci, kteří se k tomu propůjčili, skončili tam, kam podle té spravedlnosti Vyšší patří! V zrychleném běhu našeho současného světa myslím, že to už dlouho trvat nebude!!"!

A pro veřejnost... Chtějte konkrétní jména! Kdo dal pokyn k zadržení a následné odsouhlasil vazbu?!!! Kdo byl vyšetřovatel, který jednal tak, jak jednal. To je podstatné: Žádat jejich ztotožnění a pak žádat, na základě dostupných informací, z jakého důvodu takto rozhodli?!!

Když to veřejnost neudělá teď, bude se to, dle momentální mocenské potřeby, opakovat s narůstající svévolí nekontrolavatelné státní moci. To není nic nového, to je naše historická zkušenost! Škoda jen, že máme tak krátkou paměť!!!

 

Facebook komentáře