Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Polský generál vyzývá k mobilizaci ukrajinských uprchlíků aneb: jak to všechno jednou skončí...

Nakonec stejně nikam neutečou! Jaký režim si na Ukrajině vytvořili, takové plody sklidí! Budou je lovit už nejenom na Ukrajině, ale po celé západní Evropě, včetně Polska a naší republiky a posílat do nesmyslného, frontového masomlýnku. 

A když dojdou Ukrajinci, budou tam posílat podřadnou rasu, jako jsou Poláci (ti už tam v řádech tisíců jsou), my Češi, Slováci a další.

A ve finále, až se z jejich honorace již Američanům nebude hodit Zelenský, zlikvidují ho a nasadí jinou,  pro momentální situaci vhodnější a pružnější figurku.

  • polsky-general-vyzyva-k-mobilizaci-ukrajinskych-uprchliku-aneb-jak-to-vsechno-jednou-skonci
 
S výjimkou těch  ukrajinských potentátů, kteří se budou mezi tím likvidovat sami mezi sebou, jako právě teď, kdy, podle právě zveřejněných informací, ukrajinské ministerstvo obrany zlikvidovalo vrtulník s vedením ukrajinského ministerstva vnitra, protože ukrajinské vnitro vyhrožovalo, že zveřejní informace o prodeji západních zbraní do třetích zemí, pokud z toho samo nebude mít odpovídající finanční profit.
 
A stejně skončí i ukrajinští oligarchové a další nenasytní krkavci, kteří zbohatli na této válce a lidském utrpení! Zlikvidují je jejich někdejší páníčci a jejich majetky zabaví! A ti naši potentáti?
 
I na ně přijde řada, nejspíše až v druhém kole. To je jedna z podob fašismu a tak končí nejenom jeho tvůrci, ale i přisluhovači! Jak se říká: "Pro každou svini se někde vaří voda" nebo " mouřenín posloužil, mouřenín může být odejit!":
 
A ještě jeden postřeh k dané věci, tentokrát na téma, že Boží mlýny skutečně melou, v naší době mnohem pohotověji, než tomu bývalo dříve:
 
Z Russkoj Vesny, citace právě zahynuvšího ukrajinského ministra vnitra Monastyrského:
 
V loňském rozhovoru se západními novináři na otázku: "Kdy se zastaví to, co se děje na Ukrajině, co to může zastavit?" s cynickým poloúsměvem, bez nejmenších rozpaků, odpověděl Monastyrskij: "Myslím, že by to měla být Putinova smrt - Měla by to být Putinova smrt."
 
"Myslíš, že by se to mělo stát brzy?" - zeptal se novinář znovu.
 
"To doufám," ušklíbl se Monastyrsky.
 
 
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře