Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

O  setkání dvou srdcerváčů a trhačů ženských sukní...

Zajímalo by mne, kolik českých žen dnešního dne zemřelo následkem nekontrolovatelného, nepřetržitého orgasmu? Fascinující chlap! Fascinující chlap!!! Hrdina (herec) v zeleném, mužským potem páchnoucím, jakoby vojenském tričku! Prostě jednoznačný borec borců, nabouchaný na steroidech a kokainu!

(Mimochodem, dokážete si představit, jak asi veliký musí mít penis? On totiž, ještě než se stal prezidentem, tehdy byl hercem, hrál v jednom svém divadelním show a tím svým penisem zezdola skrytě vyťukával na klavíru nejrůznější vášnivé, klavírní variace...  Neuvěřitelně vzrušující!!! A zároveň to bylo i tak vtipné, rafinovaně směšně a nápadité a umělecké!!! Všichni v tom divadle se tehdy jen smáli a smáli a tleskali a tleskali...

A smějí se a tleskají až dodnes...  A to tak dlouho, dokud ještě bude mít kdo tleskat...)  

  • o-setkani-dvou-srdcervacu-a-trhacu-zenskych-sukni

No a pak i ten druhý, náš šedovlasý vlk - rozvědčík. I tohle byl pro naši obyčejnou ženu přímo hormonální oheň, který nebylo možné uhasit! Když doba žádala, nezaváhal ani na vteřinu! Sám, maskován jen svoji odvahou, v létě i v zimě, prodíral se skrytě lesy a bažinami, aby vyslídil a pak i zlikvidoval americké, imperialistické diverzanty! Naše vlast to tehdy velmi rychle ocenila, nepřehlédla ho a vyslala do svých závratných, karierních výšin... Když pak doba a vlast žádaly zase cosi jiného, okamžitě to pochopil a opět nezaváhal ani na vteřinu!

Znovu pevně stál na svém místě a vyhlásil nejhrozivějšímu a nejagresivnější impériu všech dob naši nemilosrdnou válku!  ( Proslýchá se, z našich skrytých zdrojů, že pro náš generální štáb bylo tehdy nesmírně obtížné zabránit mu, aby se sám nevrhl na východní frontu, tehdy do toho tak zvaného, krvavého, bachmutského masomlýnku... Rovněž se proslýchá, že když se o jeho prezidenství dozvěděl krutý a nemilosrdný diktátor té vzdálené, primitivní země, neprodleně započal připravovat diplomatické dohody o předání obsazených území a výslovně žádal, aby se správcem a guvernérem těchto teritorií stal právě náš neohrožený rozvědčík...)

No a abych to nějak uzavřel a jak se říká: "Do třetice všeho dobrého", vzpomněl jsem si ještě na jednoho trhače ženských srdcí a sukní... Ženy z jeho nejbližšího okolí mu tehdy důvěrně říkávaly Dolfi, můj Dolfi. A tady, a velmi nerad bych se dotknul cti a kvalit našich dvou předchozích lamačů ženských srdcí, ale tohle byla opravdu extra třída!!! Podle dobových svědectví stačilo, aby se Dolfi jen vyklonil z okna svištícího vlaku ve své čepici s orlicí a ženy na nástupištích, které na něj čekaly, okamžitě omdlévaly! Takové mety a schopnosti naši dva předchozí borci zatím ještě nedosáhli...
 
Dolfi nechodil v propoceném, zeleném, vojenském tričku, dokonce ani saka a kravaty mu příliš nevoněly, Dolfi miloval říznou, vojenskou uniformu! Ovšem nutno zde poznamenat, že i Dolfi, stejně jako naši dva předchozí adepti, byl jednou částí své osobnosti především hercem. Měl na to tehdy svého magického experta a svá představení si připravoval hodiny a hodiny před zrcadlem. Tu vztyčoval pravici, tu cenil zuby, jindy zase rozpínal ruce - však tušíte, jak je to s tím hereckým uměním náročné! 
 
Takže zcela na závěr: Pokud jste v předchozím textu shledaly nějaké osobnostní podobnosti, pak vás předem upozorňuji, že se jedná o podobnosti čistě náhodné! Všechno kolem nás je jen záležitostí náhody, nic z toho, co právě prožíváme, se v ničem nepodobá tomu, co se již kdysi stalo! Nezapomeňte na to! A hlavně, jak jsem vás již upozornil ve svém předchozím textu!: "Milujte svého prezidenta, milujte svoji vládu, milujte média, která vám oni doporučí, nepodlehněte nebezpečným dezinformacím a buďte šťastní! Až do konce Věků!!!"

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře