Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co je to za špínu, která tuhle sociální síť řídí?!!

Hodnocení uživatelů:  / 23
NejhoršíNejlepší 

Nezávislé subjekty zabývající se ověřováním faktů zkontrolovaly informace a uvádějí, že jsou nepravdivé.

No tak to tady mám na FB každou chvíli. Přitom by nebyl problém doložit nezávislým zdrojům odborné, kvalifikované zdroje, které tvrdí opak.

  • nezavisle-subjekty-zabyvajici-se-overovanim-faktu-zkontrolovaly-informace-a-uvadeji-ze-jsou-nepravdive

Ovšem tzv. nezávislé zdroje z FB žádnou diskusi nepřipouštějí. Co to jsou nezávislé zdroje z FB?

Proč máte při každém otevření FB sdělení, že byste se měli kdesi registrovat proti korona viru, i když jste zcela zdraví?

Co je to za špínu, která tuhle sociální síť řídí?!!

-----------------------------------

Píšu to i proto, že mi skoro všechno co vkládám na CFP přes FB mažou. Většinou jsou to reakce k nějakým článkům, takže tam pro souvislý článek chybí kontext. Dávám pro ukázku, co jsem se na CFP opakovaně pokoušel přidat jako koment, a co tam není:

Tohle je můj komentář, který tam nenajdeš, k tomuto článku na CFP:

https://www.czechfreepress.cz/…tml

Tady můj komentář:
 
A takhle tutéž otázku vidí naše Ministerstvo zdravotnictví!!! Dobře si to pročtěte a přemýšlejte, proč reagují s takovou naprostou jistotou a s takovým nasazením, aby byli očkováni i ti, kteří Covid prodělali a mají protilátky. Podstatnými se tato jejich současná vyjádření stanou v době, až budou tito lidé souzeni za zločiny proti vlastnímu národu! Aby pak dodatečně někdo nenaříkal, že ty tresty jsou příliš drakonické a že oni vlastně byli jen pomýleni a jednali v dobrém úmyslu.
 
Odkaz na instrukci našeho Ministerstva zdravotnictví nechávám pod citací: " V ambulancích praktických lékařů je primárně distribuována vakcína Johnson & Johnson COVID-19, vyvinuta společností Janssen Pharmaceuticals ze společnosti Johnson & Johnson, o kterou stoupá zájem vzhledem k tomu, že se jedná o jednodávkovou vakcínu. S ohledem na patrné zbytky nevyočkovaných látek v ambulancích praktických lékařů se k nám dostávají informace, že v některých případech nebyla doporučována vakcinace s ohledem na protilátky v těle pacienta po prodělaném onemocnění covid.

Prosíme, abyste kolegy praktické lékaře informovali, že naopak po prodělaném onemocnění Covid-19 imunizace vakcínou poskytuje až tisícinásobnou ochranu i proti nakažlivějším variantám viru (ku příkladu varianta delta) a jde z hlediska imunitního systému o optimální vybavení proti další vlně covid u dalšího jedince.

Také si Vás dovolujeme požádat o to, abyste pacienty motivovali k aplikaci vakcíny a abyste nešířili mylnou informaci, že si mají nechat vyšetřovat protilátky po prodělaném onemocnění covid a že pokud jedinec protilátky má, že se nemá vakcinovat.

Jednodávkovou vakcínu ocení zejména lidé, kteří si přejí být rychle imunizováni a ti, kteří prodělali covid, u nichž je jednodávková vakcína výhodou.

Omezení vektorových vakcín pro osoby nad 65 let bylo pouze vyjádřením toho, že riziko nežádoucích účinků bylo mírně zvýšeno pouze v mladší věkové skupině. Nicméně riziko je i tak zanedbatelné, že vakcína je bezpečná i na základě zkušeností v České republice. Pacient pouze tak, jako u každého podání léku, musí být informován o jeho možných nežádoucích účincích.
Děkuji vám předem za pochopení a spolupráci, a prosím o rozšíření tohoto dopisu mezi kolegy praktické lékaře. Jsme vám k dispozici k případným dalším dotazům.
 
A tady hlavní téma:
 
 
Tohle je trochu starší, opět to smazali (byl to komentář k tomuhle článku, který upozorňoval na přímou souvislost mezi tím, před čím varoval prof.Turánek a co se po očkování stalo té paní : https://www.czechfreepress.cz/…tml:
 
Parchanti z FB mi to opět smazali, aniž by vůbec dali vědět, že to smazali a proč - doba nám pokročila. Tak ještě jednou, a když to udělají znovu, holt budu muset sednout a napsat rozšířenější článek. Tady ten smazaný koment: Mimochodem o Guillainův-Barrého syndromu, způsobenému covid očkováním v nedávné době mluvil i prof. RNDr. JAROSLAV TURÁNEK, CSc., DSc. https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/rozhovor-..:(na videu v čase 22:15 - 23:40).
 
Vidíte, jak to do sebe stále více zapadá. Zkušenosti těch postižených, následuje obava neuplacené, statečné, odborné veřejnosti! A jde to ze všech stran! Nedávno tady na CFP bylo video s mikroskopickým obrazem krve neočkovaných a očkovaných. Dnes jsem viděl video s několika německými lékaři, kteří si ten obraz krve očkovaných a neočkovaných, z elektronického mikroskopu, přehrávali na obrazovce.
 
Byli naprosto šokováni tím, co vidí, padala tam slova o genocidě. Čeká nás velmi náročná doba, až se tento gigantický podvod na lidstvu provalí, přijdou následky a již to nebude možné skrýt a ani nebude možné utéct před svou vlastní odpovědností - to platí především pro naše masmédia, protože ona byla dobře zaplacenými šiřiteli tohoto zla, a v tom spletenci přijde řada na politiky, zdravotnické instituce, celý systém...
 
Bylo by dobré projít tímto obdobím, které máme před sebou, bez toho, aby se zcela rozpadla celá naše státní struktura, protože chaos je přesně to, k čemu nás současní vládci našeho světa úmyslně vedou...

Facebook komentáře