Myslím, že se nepletu, jenže něco jiného jsou připravené plány a něco jiného realita:
- Podrobnosti
- Blogy / Zdeněk Bálek|
- 20. červen 2024|
- zdeněk bálek|
- 9201 x
Logika této informace je jen jedna: NATO plánuje, že zahájí úder proti Rusku prostřednictvím jaderných zbraní, vypuštěných z jejich F-16, protože použití konvenčních zbraní by nemělo prakticky žádaný efekt!
A poté nastoupí pěší a motorizované síly! Přesně, jak o tom opakovaně hovořil V.V.Pjakin!!!: NATO spoléhá, že jeho spojenci, v řadách ruské armády, zajistí, že Rusko neodpoví svými jadernými zbraněmi a západní armáda pak jen obsadí zdecimovaná území!
A pokud Rusko přeci jen jaderně odpoví, pak se ta odpověď nebude týkat USA, ale Evropy!!! Tak to mají Američané od začátku naplánované: Velká válka mezi Evropou a Ruskem, na které vydělají a která je, na poslední chvíli, zachrání před totálním krachem!!!
Američané jsou svým myšlením uvězněni v minulosti a předpokládají, že to pro ně bude mít stejný kladný efekt, jako první i druhá světová válka!!! Jenže... Časy se mění!!!
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (26.4.2025)
- Pozor na tyhle proukrajinské svině! Šikana proti Čechům za tichého souhlasu úřadů
- 2/ Z Russkoj Vesny (26.4. - 27.4.2025): Důležitá událost, která ovlivní i mezinárodní procesy...
- Takto začala Speciální vojenská operace, Jeffrey Sachs
- Podívejte se na účinky "COVID-vakcín" od firmy Pfizer.
- Z Russkoj Vesny (29.4.2025): Pákistán bude do konce roku rozdělen...
Související články