Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mazat, blokovat a izolovat webové servery ruské propagandy.

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Cituji: „Mazat, blokovat a izolovat webové servery ruské propagandy. Důležité jsou aktivní justiční kroky proti ruské dezinformační aktivitě. Když narušuje ústavní pořádek, je třeba to začít trestně stíhat. Je nutné, aby se ruské propagandě zvyšovaly náklady všemi prostředky – mazáním, blokováním a izolováním jejích webových serverů, e-mailových komunikací, Facebooku, aktivních exponentů a agentů až po policejní a justiční kroky. Proruské trolly mazat, vůbec žádnou diskusi nevést. Jestliže s nimi budeme diskutovat, účel jejich kampaně ještě znásobíme.“ Co nám tím autor na sebe prozrazuje? Autor se přiznává k tomu, že jako najatý demagog dospěl do situace, kdy v otevřeném internetovém prostředí není již schopen nadále obhájit zájmy svého zadavatele a chlebodárce, a to především v otevřené diskusi.

  • mazat-blokovat-a-izolovat-webove-servery-ruske-propagandy

Ocitl se totiž v nelichotivém postavení, kdy čtenář má možnost srovnávat interpretaci probíhajících události z různých zdrojů a navzájem je mezi sebou porovnávat. Navíc v této prekérní situaci začínají selhávat i nástroje, které doposud nikdy neselhaly, tedy veřejnoprávní a jiná mainstreamová média s rozpočty o mnoho řádů vyššími než mají alternativní média, s dodatkem, že ta veřejnoprávní jsou placena z našich vlastních kapes. Pokud byste se zajímali, není problém si zjistit, že naprostá většina těch, kteří dnes tvoří alternativní informační scénu, se živí jako běžní zaměstnanci a tuhle práci dělají ve svém volném čase a zadarmo. Podobně, jako my tady ve svém volném čase a zadarmo píšeme své komentáře. Ale zpět k autorovi shora citovaného textu. Ten dospěl do situace, do které se dříve či později dostane každý uplacený demagog a lhář.

Již mu nikdo nevěří, postupně před veřejností (nikoliv sám před sebou - žádnou úctu k sobě samému totiž nemá) pozbyl veškeré autority a tak se začíná dovolávat nástrojů, které jediné jsou sto tento malér napravit. A stejně jako tomu bylo vždy v naší historické minulosti, profláknutý lhář začíná vyhrožovat,.. Kdysi pálil knihy - dnes chce blokovat a mazat,... A podobně jako i v minulosti vyhotovuje seznamy (v čemž mu internet v tichosti přizvukuje - stejně vás všechny máme se vším všusy podchycené, o tom by se té vaší někdejší STB mohlo jen zdát), vyhrožuje trestním stíháním...

Všem kolem sebe chce za každou cenu vnutit své zadání o tom, co je správné a co ne, jak smíme přemýšlet a jak už ne, co smíme číst a co už ne... A především opakuje, pořád dokola opakuje a nutí všechny kolem sebe, aby opakovali po něm: Proruské servery, ruská propaganda, ruský agent, ruské impérium, diktátor Putin, rusští přisluhovači... A to pořád dokola až do úplného tranzu... Není to sice jeho vlastní objev, přišel na to již jistý Joseph Goebbels, ale funguje to!

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře