Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo, nebo co tedy zabilo Navalného?

Pan VK a jeho Aeronet hned od začátku nastartoval a tvrdil, že Navalného zabila ruská vakcína Sputnik a že tudíž ruská vakcína Sputnik je totéž, co třeba vakcína od Pfizeru, Moderny atd...

  • kdo-nebo-co-tedy-zabilo-navalneho

Pan VK je skutečný mistr toho, jak "správně" pracovat s informacemi a jakou verzi, ve vhodnou chvíli, hledajícímu lidu předložit! Když se pak později ukázalo, že Navalnyj byl očkován, a to 4X, nikoliv v Rusku, ale v GB, tak už to pan VK přešel mlčením.

Zatím zcela neověřeným problémem těchto vakcín od Pfizeru je, že mohou být kdykoliv aktivovány např. sítí 5G, ale i jiným způsobem. Obsahují totiž grafen, který na tento signál okamžitě reaguje, například zrychlenou tvorbou krevních sraženin.

To se v tomto příspěvku nerozebírá, ale i to může být příčinou tak přesně načasovaného úmrtí "slavného disidenta". Tudíž, že ta aktivace a čin mohly klidně proběhnout mimo samotnou věznici!

Nicméně, co z toho pro nás vyplývá? Vůbec tady nejde o nějakého tamějšího zaprodance Navalného, jde o to, že takovýmto vnějším způsobem by později mohl být usmrcen každý z těch, kteří absolvovali tři až čtyři dávky "posvátné" vakcíny.

To ale již není otázka pro mne, to je otázka pro znalce z oboru, kteří, vyjma několika statečných, stále mlčí nebo viditelně lžou!!!

+ BONUS ------------------------

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře