Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ještě jednou k Jožo Rážovi

To, co jsme v minulosti nazývali feudalismem, kapitalismem, socialismem (komunismus se nikdy nekonal) byly ideologie, podstrčené nám prastarou, globální, světovou mocí, podle jejích momentálních potřeb. Jsou to umělé a zvnějšku upravené konstrukty.

  • jeste-jednou-k-jozo-razovi

To, o čem jsme přesvědčeni, že byl přirozený, historický vývoj, byl ve skutečnosti umělý, časově a cíleně podstrčený konstrukt za účelem ovládnouti náš svět.

Nicméně, tento vnější, podstrčený konstrukt nakonec vždy selhal, globální projekt nikdy nebyl dotažen až do svého konce. A proč? Protože každý z nás má hluboko v sobě uloženu svou osobní, genetickou informaci (někdo řekne - v duši -obojí, dle mne, platí) o tom, co je to život, co je to lidská radost, co je to štěstí, láska...

A všechno, co náš systém, od počátku věků (dejme tomu nějakých 20 000 let nazpět) s námi prováděl, bylo, aby nás od této své vnitřní informace a spojení s Vesmírem a Bohem (opět není podstatné, čemu kdo dává přednost a věří) oddělil.

Náš svět doposud nezanikl nikoliv díky snažení našich vědeckých elit, našich intelektuálů, našich politiků, ale jen a jen díky tomu, že tu stále jsou zcela obyčejní lidé, kteří upřednostňují své přirozené cítění, svůj "selský" rozum - tedy svou přirozenou, životní zkušenost, před tím, co je jim (a v minulosti bylo) systémem podstrkováno a vnucováno! Nevidíte to dnes všude kolem sebe? Máte to přímo na očích - smrtící virus, celosvětová pandémie, uzavření ekonomik, zadlužování se a... A... očkování...

Nikdy nevyzkoušený experiment s lidskou genetikou (tak oni si to již pochopitelně velmi podrobně vyzkoušeli již v sedmdesátých letech a přesně vědí, co by to s námi mělo postupem času, a zprvu nenápadně, udělat!). A zároveň nový systém, který pro nás připravují... Žádná platební hotovost, ale kreditní karty, přes které vás budeme kontrolovat a když nebudete poslušní, tak vás odstřihneme. Vlastníte nějaký majetek, který vám dává jistou míru osobní svobody?

Zdaníme vám ho tak (s odvoláním se na pandemickou krizi), že vám nezůstane vůbec nic - ve všech směrech budete jen naši otroci! To je za dveřmi!

Ale vrátím se k tématu, tedy k Jožo Rážovi. Díky bohu za takové lidi, kteří si získali všeobecnou, širokou, veřejnou oblíbenost a přitom se nenechali koupit! Opravdu jich z této sorty není mnoho!!! Nikdy jsem Elán neposlouchal, měl jsem rád jinou hudbu, nicméně svým lidskými postoji a svojí statečností si mě Jožo získal.

A jednoduché to, v této naší, mediální, uplacené sviňárně, rozhodně nemá, i když se o tom pozadí nedozvíte na ČT24 nebo Novinkách.cz. a taktéž ve slovenských médiích.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře