Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jenom Babiš?

Babiš byl podnikatelsky v obraze již dávno před tím, než tohle všechno současné šílenství propuklo. Již před mnoha lety po celé republice zakládal své soukromé kliniky na léčení neplodnosti. A pak se sešel na slavnostním obědě s Billem Gatesem...

Neuvěřitelně podlé a odporné. Poobědvání s tématem, jak na utrpení svých národů v budoucnosti zbohatnou! Já - mocný Bil Gates a dokonce i ty - jakýsi prašivec z východu! Ale pozor!!!

  • jenom-babis

Babiš není z těch nejhorších! On to pořád bere (naši republiku) jako svoji firmu, jako svůj zlatý důl. Jsou tady mezi námi ale ještě nebezpečnější, kteří velké firmy ještě nemají, ale oni, stejně jako on, také chtějí a pro to své chtění klidně zlikvidují celou naši zem, zábrany nemají! Vidím to tak, že nakonec nebude jiné řešení, než světová armáda a vojenské tribunály, kde nelze právnicky, tudíž falešně kličkovat...

Bude se kompletně zabavovat zlodějská kořist, budou doživotní tresty a budou i tresty nejvyšší tak, jak se o tom zprostředkovaně začínáme dozvídat např. z USA, jak tomu po skončení 2. světové války bylo s nacistickými zločinci. Protože, jaký trest pro ty, kteří vědomě zmrzačili své vlastní národy, nastupující generaci...? Že nevěděli?!! Ale vždyť ty informace, např. o tom, co se stane po očkování s lidskou krví, jsou všude kolem nás, sdělují je nám hematologové od nás i z celého světa! Zkrátka, jinak to nepůjde, po zločinu musí následovat trest!

Ale obávám se, že lid to opět nepochopí, bude jich litovat. Lidu opět nedojde , že byl předurčen na nemilosrdná jatka a zotročení... Mnohokrát v minulosti jsem si říkal, zda pro naše lidská společenství, v tomto stádiu úpadku, existuje jiné řešení, než osvícená diktatura, diktatura vojáků vychovaných v jistém pevném rámci , byť jednoduchých, ale mravních zásad. A mnohokrát jsem si říkal, že takto ne, to bych nechtěl, diktaturu ne. Dnes si myslím, že bez takové opory se již neobejdeme, již to není v našich silách. Vojenský zásah zvenčí, který nám alespoň na krátký čas dá příležitost vidět náš svět takový, jaký skutečně je, který nám strhne ty naše matrixové brýle a pak přijde čas pro naše svobodné rozhodnutí! A co bude dál...., no o tom rozhodneme my!

Pokud nám to bude lhostejné, vrátí se to zase tam, kde to bylo... A odkud taková nebývalá vlna vzpoury? Já myslím, že pro náš slovanský okruh ji již právě teď viditelně demonstroval Vladimír Putin! A z druhé části světa totéž činí vzbouřená část Ameriky a americké armády! Ale myslím, že je to mnohem komplexnější, celý svět se bouří a koordinuje své kroky proti dosavadní tyranii! Všem postupně dochází, že za tohoto dosavadního systému tady již dále nebudeme nebo budeme v roli naprostých otroků! Buďme trpěliví a pozorně sledujme to, co se kolem nás právě teď děje, to je hluboký a zásadní pohyb.

Nebo si snad vážně myslíte, že byste se právě dnes mohli veřejně dočíst o tom, jak tento systém vznikal, jak nad námi postupně získal kontrolu, co s námi zamýšlel, kdyby neexistovala i druhá strana? To je pro systém, který by měl totální kontrolu, nulový problém, z internetu byste se dozvěděli jen to, co je pro něj a ně výhodné! Ale tak tomu není! Pozorujte ty zcela protichůdné informace, které např. v poslední době vycházejí ze světových zdravotnických center, třeba WHO nebo CDC, FDA atd.

To znamená obrovský konflikt uvnitř samotných těchto institucí! To znamená, že existuje i velice silná, druhá strana mince, která koordinuje své společné kroky! Dejte tomu čas, nemějte strach z budoucnosti a začněte přemýšlet o tom, v jakém světě byste chtěli žít! Máme před sebou zcela výjimečnou příležitost, která se už možná velmi, velmi dlouho nebude opakovat!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře